Koľko ste z tých kvapiek schudli?

Príspevok v téme: Koľko ste z tých kvapiek schudli?
optimalka

Baby, ktoré ste mali tie kvapky na chudnutie od Albertovej, kolko sa vam podarilo schudnut? Ja to uzivam styri mesiace, schudla som 13 kg, ale teraz sa mi to zastavilo a uz nechudnem. Albertova mi povedala, ze to znamena, ze teraz mam optimalnu vahu. Ale mne sa to nezda, mam 171 cm a 56 kg. Podla mna by som mohla kludne schudnut este 6 kg na tych 50. Tak by som sa sama sebe viac pacila. Ale proste sa to zastavilo. Neviem co mam robit, lebo ona mi uz dalsie kvapky nechce dat, ze to nema vyznam, ze teraz som fit. Som dost nasrata. Optimalna vaha je taka, s ktorou som spokojna ja a nie doktor, do prcic! A to tu niektori pisali ze z toho schudli 30 kg, tak preco to mne uz dalej nefunguje? Kde moze byt chyba? Vie niekto?

[zruseny22]

optimálka, tak ty máš BMI 19,1, ja 18,9. Veď som hovorila, že sme na tom rovnako. A tiež by som chcela schudnúť....

brublina

No ci chces alebo nie, ak chces mať 50 kíl, inak ako anorexiou to nedosiahnes:) proste telo ma svoj zdravý limit, si to uvedom

optimalka

No ja sa priznam, ze mne to teda divne je. Ved nechcem schudnut na 30 kg. 50 zase nie je nejaka katastroficka vaha.

optimalka

No ak mas nejaku poruchu v ukladani tukov, alebo napr. nejake psychicke bloky, tak myslim, ze v tom ti ona pomoze. Dolezite je, aby ste sa zhodli v tom, co je pre teba idealne. Lebo ja som sa s nou nezhodla. Tym nechcem povedat, ze ona ta neakceptuje, ale strasne striktne sa drzi tych zdravotnych kriterii. Ona si ta vypocuje, aj sa ta snazi akoze pochopit, ale furt si melie to svoje o zdravi. Ked sa ale ja citim naozaj zdravo, tak preco by som sa mala bat, ze ked schudnem, uz zdrava nebudem? Tomu nechapem.

[zruseny22]

optimalka, a ver tomu, že ja si nemôžem dovoliť jesť len tak nejakú horalku, a na to, aby som mala BMI také aké mám musím makať cvičením! Čiže stále nechápem, čo "riešiš"...

[zruseny22]

optimalka, ďakujem za info. No, ja patrím tiež medzi tie "anorektičky", hoci som na tom s BMI rovnako ako ty...