Prvé vrásky okolo očí

Príspevok v téme: Prvé vrásky okolo očí
Anetta347

Pekný deň všetkým čítajúcim,

Mám iba 24 rokov a už pod očami pozorujem vrásky. Kedže mám pod očami tmavé kruhy, a mám mastnú pleť, tak si dávam na tvár púder a hlavne pod oči dosť hrubú vrstvu. Robím to pravidelne asi nejakých 8 rokov. Je to možné, že tie vrásky mám z toho? Čo mi poradíte?Ďakujem všetkým za rozumné rady ;)

hurmikaki

v 21 storočí si kozmetička s vráskami poradí..
100vky € investujete do mobilov, handier,.. tak 2x do roka zajtsť ku kozmetičke vas nezabije..

tejlor

rozhodne s tym pudrovanim pod ocami prestan ako ti pisu baby a skus si z notina objednat ryor s kmenovymi bunkami a kyselinou hyaluronov ten vie skoro okamzite zjemnit vrasky co si uz nadobudla a oddiali vznik dalsich

lorinnes

Nedavaj si nikdy puder pod oci..aj ked uz je mozno neskoro o tom hovorit, ale puder strasne vysušuje cize aj keby si davas nejaky ocny krem ked na to hodis puder je to hruuza. tiez neviem ci je to z toho ale kup si make up na okolie oci ako uz povedala blondula

Blondula

to neviem ci z toho,ale dnes sa daju kupit specialne kremy a aj make-up prave na okolie oci.puder ti tie vrasky moze este viac vysusit,zvyraznit...