Vysušuje Henna vlasy ?

Príspevok v téme: Vysušuje Henna vlasy ?
dasenka52

Mám pár otázok ohladne henny a budem rada ak mi ich pomôžete zodpovedať . Hennu som začala používať približne pred rokom , najskôr to bola henna z DM a neskôr hennacolor . S výslednou farbou som bola vždy velmi spokojná ale s kvalitou vlasov po nafarbení bohužial nie .Od henny som očakávala zdravšie a lesklejšie vlasy ako to všade uvádzajú no moje vlasy boli na pohlad aj na dotyk suchšie . Nachádza sa v henne z Dm drogérie alebo v hennacolor peroxid alebo nejaká látka ktorá vlasy môže vysušiť ? Máte nejaké rady alebo prísady ktorými by som mohla zamedziť vysúšaniu vlasov ? vopred dakujem za odpovede a prajem pekný deň :)

mya88

urcite si nedavaj cistu hennu, olej musi byt samozrejmostou(kokosovy,olivovy,jojobovy...), ja pridavam aj zltok,med,citron.stavu,a nezalievam cistou vodou ale cajom (pre hnede odlesky z orech.listov, zihlavovym,alebo odvarom z brezovych listov a pod. ), no a jasne ze kvalitnu hennu, z DM urcite nie ;)

Hemi

Henna obsahuje veľa železa,preto sú vlasy suchšie a viac sa štiepia končeky.JA som mala asi 3krát tu z Dm bezfarebnú,ale aj tak som z toho mala ryšavé vlasy :D

nathalia09

mne sa dost zlepšila kvalita vlasov,aj v robote si všimli,že mám pekné lesklé vlasy-proste som spokojná-ak chceš napíš mi na lekno09@azet.sk,rada ti poradím:)

kejla

mne teda vlasy henna tiez vysusila, a poriadne. a to som do nej dala oleje aj kondicioner. uz nehenujem ale vlasy stale nemam ok. a davala som kvalitnu hennu, nie z DMka

0henna0

henna z dm nie je moc kvalitna, skus si objednat z netu nieco kvalitnejsie, a k henne treba pridavat vselijake ingrediencie.. napriklad olej proti vysusaniu... na nete toho najdes kopu.. a potom je este nejaka henna od LUSH tu si baby velmi chvalia su v nej uz nejake oleje a ine bylinky k nej uz nic netreba pridavat ale myslim ze je drahsia trocha