Chodite radšej sami nakupovať oblečenie? Alebo s kamaratkou?

Príspevok v téme: Chodite radšej sami nakupovať oblečenie? Alebo s kamaratkou?
Kristina5555

Neviem či je to iba u mna ale ja radšej chodim sama, nemam rada ak musi na mna čakať a ja si chcem dlhšie niečo skušať, niekedy som v jednom obchode aj hodinu a ak je niekto so mnou som z toho nervozna. A potom tie komentare okolo toho na druhy deň... a navyše su veci ktore nechcem aby videla že som si kupila. Aj vy chodite radšej sami?

Phoenicopter

Vsetky zasahy do CNS mozu vyvolat zachvat no a celkova anestezia je poriadny zasah...ked to vyprchava, zvysuje sa zachvatova pohotovost. Ak to je inak v poriadku, tak tie dva zachvaty by som asi pripisala celkovo tomu zakroku.

Maoam

Phoenicopter, len som bola trocha sklamana, ze som bola hned prec :D. Lebo ja som si chcela ten moment vychutnat, vies ked odchadzas pomaly ale tu to bolo tak rychlo, len zacal vpichovat a uz bola Maoam mimo. Takze to trvalo par sekund iba :-//////, inak je to super pocit.

Maoam

OP

myslela som si, ze to bolo kvoli narkoze, hoci som to anesteziologovi hovorila, ze som epileptik, ale tak asi sa to neda celkom ovplyvnit, lebo to vlastne bolo den po OP hned a dva za sebou, dost silne :-/ a v noci

Maoam

Phoenicopter, ano :-), ale den dozadu som mala zachvaty hned dva za noc. Moze to suvisiet s tym, ze som dostala v stredu narkozu?