Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

mrska

ahojte..
ewca škoda že nemôžeš napísať že je ti lepšie..ale ani ja sa nemám čím chváliť,tiež mi je na prd...to leto robí svoje,každý odhalený a ja ked na seba pozriem tak mi je niekedy zle..a niekedy rozmýšľam čo na tom zmeniť a či aj mám na tom niečo meniť..ked som chodila po tých vyšetreniach s dcérou,tak sme sedeli v bufete a prišla tam jedna baba,mala takú silnejšiu postavu a bolo na nej vidno že sa cíti ako madam,niesla sa tak hrdo,a ja som jej závidela to jej sebavedomie,mať ho tak ja...ako trávite leto? asi tiež nič moc,že?
tak sa majte pekne a píšte.

Ewca

Mrska ahoj.neboj, citam to tu stale.som rada, ze dcera je relativne v poriadku.ze tie vysledky boli dobre.ja stale rovnako.drz sa.

mrska

dobré ránko...
akosi to tu zamrzlo,ako sa máte?velmi ma zaujíma ewca,lebo píšeš málo a nebola si na to asi moc dobre...ja na tom tiež nie som boh vie ako,stále priberám,aj ked menej jem,lebo mi ani na vecer nejako nechutí tak som z toho mierne rozladená,no mierne je asi slabé slovo...tak neviem čo mám ani robiť...
no tak sa ozvite ako sa máte...ahojte...

cry2

antiana, práve som ti odpísala. Aha, o Veľkom Záluží to bolo? Ale veď si mi písala do sms, že tam nebolo dobre... tak ja neviem... asi teda ešte počkám.. veď nezdochýnam... a teraz aj tak majú všade plno... Ewca spomínala, že aj v Pezinku, ja som sa pýtala na iné, aj tam majú plno....

Ak existuje tá Nilja, čo tu chcela na mňa kontakt- tak napíš, lebo akosi nepíšeš, až mám zasa divný pocit, že si zo mňa niekto robí srandičky, alebo si niečo overuje. Lebo som si uvedomila, že aj ten email, ktorý mám vlastne roky založený na atlas- aj ten obsahuje moje celé meno... (I keď dlho používam už mail iný, dobrých 5 rokov). Ale fakt mi to príde, že si niekto o mne len niečo zisťuje... chcela si to vedieť "narýchlo" a zrazu nič...

antiana

pre Cry: na mail som ti omylom napísala o Veľkom Záluží, nie o Hronovciach...sorry
Mrska: veď ja som dávno po hospitalizácii, od apríla...

mrska

ahojte dievčatá..
tak áno už sme z dcérou unavené z toho chodenia...a hlavne ona ked jej už budú brať krv asi aj na vrátnici...:)včera som jej povedala že sme už neboli len u veterinára....
ale včera sme dopadli celkom pozitívne..krv má stále dobrú.lekárka na hematologii jej to odmerala aj ju vyšetrila či nemá inde uzliny,a našťastie nemá...kontrolu má o 3 týždne a máme to sledovať..
irise uži si výlet aj ja som taká trocha na figu aj čo sa jedla týka...ani mi nejako nechutí a cítim že mám nejakú krízu,lebo sledujem čo jem...najhoršie je to podvečer,bojím sa jesť...
ewca napíš ako sa cítiš a čo jedávaš...
antiana už si po hospitalizácii?
tak sa majte pekne a ozvite sa...

napochybach

babenky,prosím vás ,povedzte mi,ako to robíte ..je velmi dolezite ,pre mna,ak mi odpoviete na tieto otazky,lebo si myslim,ze mne jeden blizk clovek je takto tazko chory ,co sa tyka tohto,prosim mozete mi tak vseobecne odpovedať ?dakujem vopred
chcem to na nom odpozorovat,chcem ho z toho dostať

hned musíte ist zvracat po jedle ?alebo moze to byt aj cca 2-5 hodin ?
ako dlho trva zvracanie,dajme tomu take najkratsie? -o je dolezita velmi otazka ..kolko to tak trva ..cca ?
ked zvraciate ,ostane vam chut v ustach taka,ako ked normalne clovek zvracia od pokazeneho zaludka,alebo je taka cistejsia??a pomoze len "zuvacka " ?

bola by som neskutocne rada,a vdacna,keby ste mi zodpovedali tieto otazky,posunulo by ma to dalej...

ci je to prudko individualne ??budem rada,za kazde komenty

cry2

antiana, áno, do nemocky chcem ísť, práve v jednej majú teraz plno... tak musím čakať.. O Hronovciach som tiež počula. Ale neviem, tam asi nie. A aj tak si musím najskôr nájsť psychiatra, lebo teraz ku žiadnemu nechodím a aj tak budem potrebovať odporučenie.

nilja, ten mail už roky nepoužívam, snažila som sa tam teraz dostať, tak heslo si pamätám, tak mi tam napíš... hlavne aj kto si. Lebo vidieť, že tento nick aj mail si vytvorila "náhle"... takže nemám ani šajnu kto si.