Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Ewca

Maoam, nebudem ta prehovarat.DAKUJEM ZA VSETKY BABY!!! Velmi nam pomahas.mail mame.zostaneme v kontakte.neurobila s NIC zle.len si pomenovala veci pravym menom.to je fajn.paci sa mi to .si super baba.chapem, ze ta to tu prestalo " bavit" .pomahas inym a takuto " vdaku" si nezasluzis.takze zatial pa.a bud aktivna cez mail :-)

Maoam

Mrska: ved vam pisem, ze mate na mna e-mail, tie, ktore mate zaujem sa ozvite kedykolvek, rada vam pomozem aj nadalej.

Ale opakujem: MAM SVOJE HRANICE A SOM V TOMTO PRIPADE DEFINITIVNE KONSEKVENTNA A V TEJTO TEME KONCIM Z DOVODOV; KTORE SOM UZ UVIEDLA.

Som tiez len clovek a mam len jedny nervy. A nemienim viac tolerovat tieto veci. Nemienim a nebudem. Existuju hranice a aj hranice vramci spravania medzi ludmi a vramci toho, co sa smie a co je uz cez a tam konci pre mna vsetka sranda.

Baby, drzte sa a ktore chcete, sa ozvite privatne.

mrska

ahojte,tak už som tu ako na koni a ako čítam tak sa tu stalo všeličo...včera som ani nemala čas na PC...
maoam neodchádzaj odtiaľto,pomohla si mi a verím že pomôžeš aj iným...ale len tým ktorý sa naozaj snažia bojovať...
cry ani ja o takom e-maily neviem nič,tak neviem prečo to tu koluje,áno aj ja som mala o teba obavy ale že si sa prejedla liekmi!to by ma ani vo sne nenapadlo,ale čo ma najviac serie o tom čo tu píšeš...to ma rozčulilo...vraj hlad bolí ale štíhlosť stojí za to...cry uvedom si že sme tu aby sme si pomohli,že to nie je správna cesta byť vychrtlina a ty tu napíšeš takúto somarinu...joj..toto tu nepíš ak chceš tak tu nechod ale toto je už moc,ako chceš zomrieť...to má byť ako inšpirácia či čo?nikto tu nie je ešte za vodou...no nasralo ma to...
ava tak vitaj,aj ked najlepšie by bolo stretnutie na fóre je mi fajn:)
irise aj ja dúfam že bude z dcérou všetko OK...
no a ja...trocha sa doma prežieram ovocia,ale to sa nedá všetko chutí tak letne,fajnovo..tak začínam dovolenku a dúfam že bude aspoň pekne...vaha sa bola celkom ustálila a dnes to opäť išlo hore tak som trochu nesvoja...
dievčatá majte pekný deňmyslím na vás...ahojte.

Maoam

samozrejme - teraz zasa budem za najhorsiu z dovodu, ze som POMENOVALA FAKTY PRAVYM MENOM, ale niekto to urobit musi a hoci si to myslia iste viaceri, ja som to vyslovila - ok, tak budem za najhorsiu, nech...

baby, mate moj e-mail, ktora chcete, ozvete sa

pekny den, musim za povinnostami

Maoam

ava6: ja mam problem s tym, ze clovek pomaha dva roky hej a vsetko je otacane proti nemu, vsetko dobre, vsetka pomoc, vzdy, ked dotycny pride na to, ze urobil nieco, co nebolo fer, sa POMSTI - ale zasa len na ostatnych....namiesto toho, aby sa zmenil on sam a svoju chybu napravil

ja neznasam jedno: zakernych a pomstychtivych ludi, bridi sa mi to, o to viac, ked sa to vykonava na ludoch, ktori dotycnemu/-ej pomahali ako najviac a najlepsie vedeli, aj ked sa to obcas nezaobislo bez studenej sprchy na hlavu

mne je jasne, ze vela veci je psycho, danych BAP, HPO a pridruzenymi dg., ale - v jednom ma nikto neose*ie, vela robi aj charakter samotny, povaha

darmo sa budu ludia vyhovarat na choroby, ok, schizofrenia napr. robi svoje s clovekom, ale to je uz ine kafe, ale tieto veci maju svoje hranice a ja som tiez len clovek a sliapat a utocit na seba NEDAM, pretoze som si vedoma toho, ze som urobila to najlepsie, co som mohla a nikdy som nikomu nevrazala dyku do chrbta, nikdy, aj keby na to bol stokrat oficialny dovod, nemam to za potrebu

pomahat PPP-babam je vzdy obrovsky risk, to mi je jasne, napriek tomu je tu vela velmi zlatych a rozumnych bab, ktore napriek svojmu ochoreniu dokazu selektovat svoje od cuzdieho a aj ked maju zly den, nevybijaju si to na ostatnych, ale vopred to povedia - mam zly den, neberte to osobne a co je najhorsie - vybijat si veci na najblizsich a ludoch, ktori ti pomahali, to je NEFER

a potom pride velky plac - lenze sorry, sme svojpravni a dospeli, ak nie, tak nech sa taky clovek zbavi svojpravnosti, ked nezodpoveda za svoje ciny

X-krat sa tu rusilo konto, X-krat sme ju vzali spät, X-krat zasa rusila konto, X-krat tu boli rozbusky v kolektive, zakazdym rozbuska, rozbitie kolektivu, proste niekomu to robi radost rozbijat funkcne veci

ava6

maoam škoda, ja by som na tvojom mieste neodišla, negatívne reakcie sú pri ppp asi normálne a tie baby to možno ani nemyslia zle, len si to v tej chvíli neuvedomujú ako to vyzneje :-( Poznám to, ja v nervoch poviem aj to, čo by som inak nepovedala a je mi to potom ľúto, ale akoby bol v tej chvíli vo mne jedna hysterka šialená :-)

ava6

cry 2 ahoj, mne síce do tej vašej debaty nič nie je, ale musím ti napísať, že mi veľmi pripomínaš moju pokecovú kamošku až natoľko, že rozmýšľam, či to nie si ty. presne jej štýl uvažovania, depresívne myšlienky, pokrútená logika (čo máme pri ppp asi všetky i keď väčšina z nás si uvedomuje, že to nie je správne), ibaže ona sa potýka hlavne s miou, ana len tých pár hodín, kedy sa neprežiera a nevracia. Nič si nedá vysvetliť, pýta pomoc, potom ju už nechce, obviňuje zo svojich problémov všetkých okolo len u seba chyby nevidí :-( Mrzí ma to, lebo si iste správna baba alebo si ňou bola, len ju musíš v sebe zase objaviť a to pôjde len vtedy ak sa rozhodneš, že sa vyliečiš. Držím ti palce.

ava6

malicka 160 ahoj a ďakujem, cením si každú radu, ktorú dostanem, i keď takmer všetko mám už vyskúšané na sebe, teóriu ovládam na 200 % ale s praxou je to už horšie :-( Takže nemôžem sa za včerajšok pochváliť, vracala som 2x, čo je blbé a podotýkam nemala som žiaden záchvat, vracala som po normálnom jedle a to sa mi už dlho nestalo :-(. Takže dnes zase odznova!!!! Inak blahoželám ti k vyliečeniu, máš môj obdiv :-) Ak sa môžem opýtať ako dlho si miou trpela a ako dlho ti trvalo liečenie? Pekný dník želám baby a držme sa :-)

Maoam

jj, skoda, ze som sa frontalne nas*ala a tu koncim, ale necham ti na seba e-mail: (nie som PPP, ale baby ma tu poznaju, ak mozem, rada ti pomozem tiez):

maoamka1@gmail.com