Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

cry2

Ešte porozumieť tomu, prečo sem vždy doleziem.... lebo vždy odchádzam s pocitom, že som urobila niečo veľmi zlé... tie neskutočné výčitky, že som sem znova prišla pozrieť, že som sem napísala... akoby som niekoho "zabila"... také sú tie výčitky... lebo vždy sa tu dočkám len poníženia a to vaše tajné e-mailovanie... a ... ale to je jedno... proste... už tu mám svoj "profil", ktorý už nezmením.... čo už.... ale neskutočne ma to nabíja... človek pochopí, že skutočne nemá cenu niečo so sebou robiť, a že sa mu oplatí zničiť sa, že si to vlastne aj tak zaslúži... a viete čo? V takýchto situáciách sa lepšie dodržiava hladovka... stačí pocítiť malý hlad, prísť sem, a hneď vás ten hlad prejde....

cry2

Maoam, a ty si ku mne vždy tak strašne "milá", ten "hrejivý" pocit... pocit, že skutočne nemá cenu liečiť sa....

cry2

Ewca, každá jedna tvoja správa o tom, ako sa ti "darí", akú máš skvelú váhu ma len posúva vpred... Ďakujem.

irise

ahojte,
cry, ani ku mne sa ziadny mail nedostal taky. vlastne ja si ani z nikim nepisem momentalne. tak neviem odkial si to zobrala.

mrska, ako sa ma dcera? a ty? dufam ze to zvladas..

Ahoj ava, vitaj. Prvy den bez grcania je tazky, druhy je este tazsi, aj treti.. no ale postupne sa to bude zlepsovat, tak sa drz :) napis radsej sem,namiesto grcania...

ja som na tom normalne. bola som na obede, normalne veceram... trosku som aj pribrala, no odmietam to rieist.. nechcem to peklo naspat..

cry2

Maoam, veď ja sama neviem, čo sa to so mnou robí:( Akoby som si to všetko nedokázala odpustiť... Tie myšlienky v mojej hlave... veď také som nemala ani keď som pojedla lieky a skončila na JISke. Musím ísť off. Maj sa.

Maoam

myslim - skolu si skoncila, pokial viem, mas novu pracu...na liecenie si chcela ist tusim az do Prahy, nechapem fakt, co sa zasa stalo

Maoam

Cry - vsak ved to je fajn, mozno ta praca privedie na iny chodnicek, preco sa zasa chystas zabit po X-ty krat, nechapem?

cry2

Maoam, čo sa týka tej práce, nemôžem tu o tom viac písať... a ak mám byť úprimná, pre mňa by bolo najlepšie ísť na vlak a rovno na príjem na hospitalizáciu, ale sú isté veci, pre ktoré to musím odložiť... na jednej strane- ja mám viac času na sebaubližovanie a hladovanie, na druhej strane- ten človek so mnou počíta...

Maoam

Cry - ja som ziadny taky e-mail nezaregistrovala, to kde akoze malo kolovat? vie o tom niekto nieco viac? lebo mne to potom vazne muselo ujst

Praca amb. sestry je uplne nieco ine, mozno ta to bude bavit, len nechapem preco ides pracovat, ked mas v plane sa vyhladovat, nedava mi to logiku. Ak idem pracovat, tak mam ciele, plany (do buducna), ide aj o peniaze a chcela si predsa ist na liecenie, nejako mi to logicky vobec nezapada do seba, bud si stojim na kabli alebo neviem.
Kazdopadne by to iste bola lepsia alternativa prestat pchat laxativa, nejest a radsej ist na liecenie, pracovat potom a snazit sa o novy zaciatok normalnejsieho zivota...ale to je tvoja vec, si dost vekovo zrela na to, aby si vedela co chces.

Vitam tu novu clenku :-).

Ewca - mas e-mail.