Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

cry2

Ahojte. Ja len, že tu o mne koluje akýsi mail, že som sa predávkovala liekmi či čo... Tak tomu neprajníkovi chcem povedať, že žijem! Je sice pravda, že mám v pláne sa vyhladovať, "pracujem na to" ale nezabila som sa! Asi tu ešte niekomu okrem mňa vážne šibe... aspoň nie som sama... Hm... celkom smutné...
Maoam, pýtala si sa na tú prácu, tak tam už nepracujem, nebudem tu písať prečo- ale neboj, nevyhodili ma, výpoveď som dala ja, pretože som sa nedokázala pozerať na to ako sa personál správal k pacientke a ako im tam v čakárni zomierala pacientka a oni mali v paži, pili si kávičku, smiali sa, času dosť... na ďalší krát mi šupli na ležiaci vozík už takmer mrtvu ženu z RZP. Keď som ju priviezla na oddelenie tak mi povedali, že to je za 5min. exitus, že to nebudú ani prijímať... mala som dosť... No nič... od zajtra idem pracovať do očnej ambulancie ako zdravotná sestrička. Čiže v nemocnici nebudem...
Takže tak... nič iné na srdci nemám.. len teda som prišla "oznámiť", že ešte žijem... Majte sa.

ava6

Ahoj baby, pridávam sa k vám, som bulimička, veľa rokov a som v tom veľmi hlboko (záchvaty niekoľkokrát denne) :-( Chcem sa liečiť a byť zdravá a normálna. Dnes je to 1. deň po dlhých mesiacoch, kedy sa mi darí, mala som raň, obed aj olovrant a všetko ostalo vo mne a ešte som sa ani neprežrala - viem je to nič, ale pre bulimičku veľký úspech :-) Rada sa s vami zoznámim a snáď si budeme jedna pre druhú oporou :-)

Ewca

Ahojte, mrska, som rada, ze sa mas dobre a si so situaciou spokojns ;-) len ta dcerka ma mrzi.dufam, ze sa ziadna vazna dg.nepotvrdi a bude jej dobre.uzivas si dovolenku uz.vsak? Maoam, ja som blba, robim si z toho zarty.ale viem, ze to nene vobec jednoduche...mozno zlahcujem, az upokojim sama seba.ze som v poho.mas mail :-) Baby, dnes idem na svadbu :-( drzte mi palce, az nemam grcacieo orgie...este aj frajer sa posmieva, no som zvedavy, co tam budes robit.ako to zjes vsetko :-( maju tam dvesto chodov.jezisi :-( asi z kazdeho trosku ochutnsm a necham tak.to fakt nezvladnem.to je moc na babu s PPP.mam problem s jednym obedom.nie este toto!!!

mrska

ahojte..
ewca ja sa mám celkom fajn,vcera som opäť zavárala tak som nemala čas na PC...ale to čo čítam o tebe tak viem presne ako ti je a v akom si stave..ja som bola na tom tak minulé leto a bolo to jedno z najhorších v mojom živote...viem je to ťažké sa nakopnúť a niečo s tým robiť ale musíš veriť že sa z toho dá dostať...len rýchlo nech to na tebe nezanechá následky...skús sa zamerať na zdravé potraviny ako písala maoam,ovocie a zelenina a možno postupne budeš pridávať aj iné jedlá,ja som to tak skúšala aj to tak robím...
maličká si super...teším sa z teba..FB-paráda...ale si tenučká ako nitka...
irise som rada že si ok...
maoam teba si dám na koniec:)my sme asi telepaticky spojené...no mala som už aj 59,6 ale teraz si držím 58,3 kg...ale cítim sa OK...stacionárny som si naordinovala každý druhý deň a medzi tým trocha posilujem nohy a brucho...ty si ako tajný agent aj na diaľku ma zameráš..ale som rada že ťa mám...veľa si pre mna urobila..
tak dievčatá užívajte leto...ja moc neoddýchnem lebo mám z dcérou ešte nejaké vyšetrenia....
pekný deň..

Ewca

Maoam neboj.nehazardujem.uz to je takto dost dlho.to by som uz bola davno K.O. Nemyslis? Ked je moc zle, jeden den sa unormalnim a snazim sa eliminovat tie blbosti co mam vo zvyku...viem ze moje telo funguje uz dlho na dlh.a nielen draslikovy :-)

Maoam

Ewca, tak pri tvojej hmotnosti na tvoju vysku a ak este ako blazniva cvicis, grcas, sorry ale cisty hazard so zivotom, vazne, prosim ta chod na terapiu.

Ewca

No, ono inak srdce ma fest bolieva, ten draslik tam asi chyba.ALE!!! Moh pulz je 48!!! v pokoji.co ma byt 70. Zevraj to anorekticky mozu mat.tak isto aj trenovani jedinci.kedze cvicim, mozno je to tym.neviem.

Maoam

Ewca, ja si pamätam na moj ksicht v nemocnici po OP, ked som zvracala (narkoza a este jeden liek mi nesadok + som nakoniec dostala brusnu chripku), ja som myslela ze skolabujem, tycka, krce v bruchu, tvar biela ako smrt, vlasy padali v guciach....pulz 130 hadam...ked si predstavim, ze toto zazivas vkuse...kvoli PPP, fuuuuuuuu.

Maoam

Ewca, ako to moze byt 'ono', ked si vychudnuta trieska traslava? Dobre by si vyzerala, keby si mala svaly, peknu vypracovanu postavu, usmev na tvari a mala sa rada.
To vsetko mozes mat - je to len na tebe.