Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Maoam

Ewca, mne pise tolko ludi...ja fakt nemam za potrebu sliedit ci niekoho poznam, alebo nepoznam, pre mna si podstatna ty a tvoj problem, do ineho sa nemiesam.

No ja som to preratala na seba, to tebou uvedene BMI, lenze ja mam 165cm :D, takze mas este menej, kks, to si neviem predstavit, to je katastrofa, prepac za uprimnost :-/.
No nic, este ma napadlo, viem, ze ti treba psychoterapiu ako hlavny bod, ale - nerozmyslala si aspon zcasti zmiernit to cele napr. tym, ze by si jedla vela suroveho ovocia, zeleniny? teraz je sezona, kazdopadne by si mala dost draslika, vyzivy, vitaminov, mineralov a ma to malo kalorii + je to super detox pre telo aj psychiku. To len tak na margo toho celeho.Nevravim, ze sa mas stat vitariankou, hoci mnohe PPP baby vysli z MA takto, ale mohlo by ti to pomoct sa aspon mierne fyzicky zastabilizovat. Tam fakt nemusis pocitat kalorie a tuky a ine hovadiny ;-).

Ewca

Zle som napisala.BMI mam 16.5.. A pripafam si tucna.lebo mam postavu hroznu.dobre.mizno vyzeram vyziabnuto.ale neni to ono.som krava proste...

Ewca

No mail mammeno a priezvisko.ak nevytvorim iny, napisem z toho.ak teda mozem verit, ze sa udrzim v anonymite.nechce sa mi tvorit novy.len az ma nedrbne, ked zistim, ze sa pozname :-) alebo sme susedy nebodaj
:-D aj to sa moze stat...ozvem sa.urcite...DAKUJEM!!!

Maoam

Ewca - ak pises zo svojej adresy s menom, nemaj obavu, teda u mna nie, ze by som ho niekam zavesila na net,ak to nechces, napis z inej adresy ale daj vediet, ze si Ewca, aby som ta vedela zaradit ;-).

Maoam

Ewca, viem si predstavit ten rozmer, pretoze citim, ze to co si dala von je tak 1% z celku, ak vobec, tak ta odhadujem.
No BMI 16,9, preratuvam na seba, to mas kolko 45, max 46kg? cize ako dievcatko na ZS v 7. triede...cize ty SI vyzorovo na ich urovni, hoci si ich obzeras, ale nevnimas to....si v tom tak hlboko, ze sama to nedas, preto fakt cim skor vyhladaj pomoc a stahuj sa od tej rodiny k priatelovi, ak ti je zivot mily.

A napisat mozes kedykolvek, nie je nic, co by mna konkretne uviedlo do stavu mrakot, teda skoro nic, ak chces aj na moju adresu:

maoamka1@gmail.com

Ewca

Maoam, to bolo v skratke...vies kolko toho este je??' uff...to je jedno.no, ale stale si mysim aka som tucna atd...to je proste obrovsky zacarovany zasrany kolotoc.baby, nic to.dakujem za rady, pomoc, odporucania,asi drbnem hlavuo stenu, az sa spamatam...pekny vikend zelam :-)

Maoam

Ewca - OMG, toto citat :-//, ja myslim, ze bez odbornej pomoci to nedas, hlavne potrebujes psychologicku pomoc a terapiu, na druhom mieste to ostatne, lebo kym nespracujes svoje vnutorne rany (rodina, matka), nikdy sa v hlave neprepnes ohladne tych ostatnych sekundarnych veci (pozorovanie inych zien, neustale porovnavanie sa, sledovanie modeliek, 15r dievcatiek atd., hoci sama mas BMI 16,9, co si v reali ani radsej nechcem predstavit, ako vyzeras, lebo to by som ta zodvihla na rukach ako male decko.

Nic to, problemy ti sposobili ini, to mi je jasne, ale - si dospela a za svoj dalsi zivot zodpovedas sama, to co ti urobil niekto iny - za to si ponesie (ked pride cas) zodpovednost on sam/ona sama, takze tym smerom - na to kasli, to je i tak nehnutelnost, dysfunkcne rodiny su tak 'zabehnute' vo svojej dysfunkcii, ze by to trvalo mozno desiatky rokov a aj to je neiste a tebe by zatial usiel zivot.

Takze urob za tym v hlave ciaru, zatial - kym sa dostanes na terapiu, odid z domu, prestahuj sa k priatelovi a chod na terapiu, u teba bude najpodstatnejsia hlbkova psychoanalyza a psychoterapia, mozno aj traumaterapia.

A tie tycky, to debilne BMI 16,9, tie psychicke a fyzicke stavy, to ti za to fakt nestoji, ver mi, ze by si mohla mat uplne iny zivot. Mozno s BMI 19 :D, ale o to vobec nejde, ale na to prides sama ;-), ked pride cas.

Chod si po pomoc a drukujem.

Ewca

Joj babky, toto vsetko uz davno viem.aj ja mam pricinu, lebo som dovolila az to zajde tak daleko.taktiez rodinne dovody.sko pisete.aj u mna to VELMI suvisi s matkou!!! Id detstva dysfunkcna rodina ats.atd.atd...aj to ze mi je stale zima, padaju mi chumace vlasov, stale prepocitavam kJ, stake sa vazim, grcsm, cvicim aj o polnoci, porovnavam sa vonku s 15 rocnymi babami, kukam same modelky v casakich, na nete...bla bla, bla.to vsetko a kopec ineho zazivam prezivam, samozrejme zuby v cudu, anemia, opat atd.atd.lebo tych problemov je velmi vela...vsetko si to uvedomujem.nici ma to.no neviem to zastavit! A miery no asi len tolko, BMI 16.9. Viac napisem v maili.ak sa odvazim napisat ti Malicka...

Malicka 160

Wow Maoam, ďakujem tak to je pekné, že si ma takto pochválila, ono je podľa mňa dobré zobrať na seba istý podiel viny vo všetkom, či už je to ppp alebo aj konflikt v bežnom živote. S tým športom súhlasím. Tiež som aktívna čo sa týka pohybu. Zo začiatku mi to pomáhalo sa vysporiadať s jedením, neskôr som sa stala závislou od endorfínov a od toho, ako sa mi pekne začalo tvarovať telo a prestali trčať tie hnusné kosti a začala som pevnieť a nie triasť sa..... takže tak. . . . Ewca, ak chceš napíš mi, alebo si vytvor alternatívny mail malicka160@zoznam.sk ak by som mohla, rada ti pomôžem a vlastne aj ostatným babám s ppp. Ak chcete, napíšte mi, niekedy pomôže aj pekné slovo. Držte sa.