Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

klimta.

maličká držím palce,nech sa ti darí :)
odvážnym šťastie praje..myslím,že odísť bol správny ťah :)..aj keď neviem kde si..ale to nevadí :D

irise GRATULUJEM!!!!! :))) a strašne závidím haha :)

mrska- mám,pretože som si ich preložila..a poviem ti,že v takomto počasí už nikdy žiadnu nechcem robiť :D,..alebo si zaobstarám na intrák klimatizáciu :D
Oui-asi som ti neodpovedala,som prváčka..
ako sa inak máš? :)

mrska- inak k tomu jedeniu...je to spôsobené počasím nie?
nechudneš dúfam..

mrska

ahojte...maličká to som rada že si sa ozvala a držím ti vo všetkom palce,nech sa ti tam darí a hlavne vyhrala si boj s PPP...klimta ty to máš stále napratané skúškami...tak nech je všetko ok...no a jasné že teraz nemôžeš robiť blbiny s jedlom mozog potrebuje šťavu...:)
ja idem dnes s dcérou na endoskopiu tak dúfam že všetko dopadne dobre...ln mám taký problém ja naposledy jedávam o 3 poobede,normálne mi nechutí jesť,ale nerobí mi to problémy,inak jem tak ako som jedávala...
dnes má byť nejaké desivé teplo tak dávajte na seba pozor...ahojte...

Malicka 160

Ahojte baby!
Som fakt rada, že sa vám darí, každej jednej, je to úžasné a prajem Vám to. Ja už som za horami a dolami :). Dnes aj zajtra idem na skúšku do roboty, tak si to užívam. Zatiaľ som sa bola trošku opaľovať a skončila som s pripečeným chrbátom ou jeee :D no nevadí :D. Maoam, viem, že si sa pýtala kde som, ale z pochopiteľných dôvodov to tu nechcem písať :) inak s jedlom, no čo ja viem, nemám na neho čas a je tu strašne teplo, takže ani chuť, ale snažím sa jesť aspoň 4x do dňa a potraviny výdatné na živiny a energiu. Inak už som negrcošila 6 mesiacov, čo je paráda a ani ma nenapadá sa prejedať, alebo zvracať, či inak sa týrať. Ja viem, nehovor hop, ale cítim sa zdravo, postavu mám normálnu a narástli aj svaly. Konečne nepočúvam od ľudí, že vyzerám bledo, nezdravo, chudo, ale všetci hovoria, že som opeknela :). Tak ma to teší. Pleť sa ešte stále spamätáva, ale slniečko polieči, vlasy nepadajú, zmizla väčšia časť viditeľnej celulitídy, napriek nárastu hmotnosti. Nemám už búšenie srdca a točenie hlavy. Som za to vďačná a dúfam, že nenastanú situácie, keď budem vstave, aby som depresie riešila prejedaním atď atď. Držím vám všetkým palce a Antiana, veľmi ti prajem, aby si zabojovala, čo sa týka tvojej PPP, pretože by bolo úplne úžasné precitnúť a pozrieť sa na túto chorobu aj z iného uhla, z toho víťazného a aj snaha o to, niečo dokázať je lepšia ako len tápanie v tme. Mrška, drž sa a zabudni na váhu, vidím, že sa ti darí a že si spokojná :). Irise gratulujem, nielen ku skúške, ale aj k menštruácií, lebo viem, ako veľmi ťa trápilo, že si ju nemala. To že si pribrala nerieš ty špajdlička, 5 kíl by ti neublížilo :) . . .A klimta, držím prsty. Držte sa :-*

klimta.

ahojte žienky :)

irise ty gratulujem gratulujeeeem :))
ty šéfka..;)

mrska šetri sa..odpočívaj,zrelaxuj,..čerpaj energiu zo slniečka haha :)

ja som s jedlom tiež v pohode..o hodinu mám skúšku, v piatok ďalšiu..takže o nejedení nemôžem ani premýšlať :D

mrska

ahojte..
irise tak gratulujem a užívaj leto...ja som tiež celkom v pohode,včera som bola pozrieť na chvíľu v práci,tak sme pokecali,ale v pondelok už idem do práce...s jedlom je to celkom ok len na večer mi prestalo nejako chutiť jesť,včera som vypila iba 2 poháre kakaa..ale cez deň jem normálne...ešte ma dnes začalo opäť bolieť koleno...tak som si to oviazala aj namastila,no ledva chodím...tak pekný deň ale máme riadne horúco...ahojte a píšte...

irise

Ahojte, tak po dlhej dobe sa ozivam :) vcera som spravila poslednu skusku,tak som rada,zacalo mi leto.. vobec nemyslim na ziadnu PPP,vsetko je fajn,snad nechytim ziadne blbe myslienky :)
to je asi vsetko, no a este ze som dostala aj menzes (tj. asi som pribrala, to je jedno), konecne sa citim ako funkcna zena, tak som velmi rada. Dufam ze uz nabehnem na norm. cykly.

mrska

ahojte..
maoam ako si to správne pomenovala..antiana ako ti veríma súcitim s tebou,aj ja som mala otca alkoholika,nie gamblera,ale aj tak sme nemali nikdy ani halier nazvyš...a viem ako je aj tvojeje mame,ale ona ta má určite velmi rada ale nemôže sa rozdať na každú stranu,a preto a robí to čo je momentálne potrebné...a ako píše maoam,mala by si jej v tom pomocť,myslím tým porozprávať sa spolu čo ťaží ju a povedať jej čo ťaží teba,možno nájdete spoločnú cestu...držím ti moc palce...
no a ja klasika s jedlom,bola som poobede s mužom na nákup,lebo mi dala svokra nejaké peniaze na narodky...ešte som tento týždeň doma..tak si to chcem užiť...majte sa pekne...

Maoam

Antiana: klasika, puberta a dysfunkcna rodina, pokriveny sebaobraz, nizke sebavedomie a sebadovera :-/, ok, plusove body: dobra mama a dobra sestra, aspon daco

teraz k mame: tvoja mama je absolutne vyhorena, ty mas brutalnu PPP, este sa stara o babku po mozgovej prihode, vies si predstavit, aka je vycerpana? vsak ledva sa uz plazi, tak si to viem velmi zivo predstavit a do toho ty ako mala volas o pozornost, vo veku 30r., cize mamu este strasne trapis, hoci ju uz maximalne vytrapil jej vlastny manzel, tvoja PPP a bohvie co/kto este

najväcsou obetou vo vasej rodine je vlastne vasa mama, mam jeden napad: pomahaj mame, kde sa len da (s babkou, ci inymi vecami), ak sa ona trebars stara o babku, tak ty preber ine povinnosti, musite vytvorit TEAM

a tym padom jej ubudne z jej tarchy a bude mat aj na teba viac casu, rsp. sa k sebe priblizite opät a mozno sa obcas podari aspon na polhodku skocit na kavu, pokecat atd.......ako dve DOSPELE zeny, nie ako malicke decko a mamka

ty dozrejes, dospejes a jej sa ulavi a ty konecne budes mysliet aj na niekoho ineho okrem seba samotnej

antiana

Ahojte všetky baby, tak ja sa presne pamätám na ten zlomový moment, keď som mala 12 rokov, jeden chalan mi povedal že mám tučné stehná a odvtedy som sa začala pozorovať, a došla som na to, že má pravdu (hoci moja max.váha v živote bola 48-49kg!) do 16 r. som len držala také "nevinné" diéty a trochu cvičila, ale nepreháňala som to ...od 16 rokov som v tom naplno, schudla som na 29 kíl, ale neviem čo bol vtedy ten spúšťač....asi to že otec je gambler a alkoholik a zadlžil nás na pol milióna (vtedy ešte Sk), už 6 rokov to splácame a ešte tri budeme...ja som s ním nikdy nemala dobrý vzťah, odmalička si pamätám len ako bol ožratý nonstop ešte aj robil šoféra a aj v robote sa opil a ešte sa aj hneval keď ho vyhodili!!! a čo si myslel? s mamou som mala donedávna pekný vzťah aj so sestrou ale odkedy mala babka porážku - v septembri min.rok-mama sa celou bytosťou venuje len jej a ja trochu žiarlim, tak to by asi mohlo byť ono, že chcem upútať jej pozornosť, že "haló, aj ja som tu, všimnite si ma!" ale aspoň mám ešte sestru, tá ma síce vypočuje ale nechápe to, ale vďaka Bohu aspoň za to...

mrska

ahojte...
maoam máš pravdu o tej výchove našich rodičov...
antiana by sa mala pokúsiť hovoriť o tom s niekým doma blízkym asi s tou mamou...musí vedieť že má doma podporu...
napíš antiana ako sa máš a ako si sa rozhodla s tou hospitalizáciou....
ahojte...