Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Maoam

Mrska - nereaguj na nu, presne to chce :-), aby si TY na nu zareagovala, kedze vie, ze si pribrala a tak sa musela pochvalit svojimi kolko to? aha, vahou 11-12r deti ;-)

Maoam

antiana: hoci to nepatri k mojmu stylu, napisem ti sem nieco, co sa ti nebude pacit, ale viem, ze sa tym trafim do cierneho - v prvom rade si obrovska klamarka a myslis si, ze ludia su taki sprosti a nedopne im, pred nedavnom este si vypisovala, ze ides priberat, uz neviem z akej vahy, ale bolo to nieco okolo 44kg, urobila si samozrejme presny opak, pretoze si chytila paniku, len co si nabrala prve kilo a si spät tam, kde si uz bola a to na rychlovke do pekla

je to tvoja volba, ty a tvoja PPP to je vsetko, co v zivote mas a nikdy sa to nezmeni

dufam, ze Administrator vymaze tvoj prispevok a moze kludne neskor aj ten moj, je to pre mna uplne v pohode, kazdopadne si dosla do stadia, ked nie si schopna nicoho ineho, akurat stahovania inych nadol a provokacie, lebo dobre vies, ako sa Mrska trapi

je to UBOHE, absolutne a na to, ze mas 30 si vyzretostou ostala kdesi na predskolskej urovni alebo na prvom stupni ZS

irise

Mrska, ahoj :)
prepac ze sa neozyvame, ale asi sme kazda zaneprazdnene (skusky).. tak dnes som si povedala ze uz ti sem napisem. Som hore od pol 5 :D sa ucim ako blazniva, dufam ze sa to oplati.. takze momentalne nemam prakticky ziadny pohyb,ale co uz. s jedlom som na tom fajn, pribrala som trosku tiez, tak sa mi zdaju moje stehna velke, ale kaslem na to najviac na svete... som v psychickej pohode momentalne,ani neviem co sa deje, a co je hlavne,ze nevracaam..
som rada mrska,ak ti je lepsie uz po dusevnej stranke, tak to ma byt. Sme na teba vsetky hrde!

antiana, tak to teda dakujeme za hodnotny prispevok.. musis vyzerat hrozne a ak nepriberies tak si myslim ze mozes ocakavat kompletne zlyhanie organov - po tolkych rokoch PPP..

mrska

ahojte..
antiana,to musíš vyzerať super...:),ale vážne mna to neteší že mám až toľko,ale to čo ty píšeš to je extrém...tu ti už ide o život ak si to neuvedomnuješ tak zajdi za lekárom..chceš zomrieť..ja som napr. dnes tak dobre naladená že mi ani tie moje kilá nevadia...a ver mi už by som tých 46 kg nechcela,mne by stačilo tak 55 kg,ale ked uz mám 58 tak sa ani nezbláznim...vieš niekedy ani netreba zrkadlo ale mne stačí pohľad na manžela a ludí okolo mna oni mi nastavujú zrkadlo a mám len tie najlepšie reakcie,a naozaj mi nikto nepolichotil ked som mala tu mini váhu čo sa mi teraz stáva často že mi zákazníci v robote hovoria komplimenty..ved ja som bol naozaj strašiak a hlavne som sa cítila prázdna...a nehovor že normálne jedávaš,zdravý človek ked jedáva tak priberie alebo si drží váhu...
no dievčatá moc tu nepíšete...ja sa mám v celku Ok,len tie nové lieky mi akosi nezaberajú alebo nejak blbo...zasa musím k psychiatrovi...des...tak sa mi držte a majte pekný deň...ahojte..

Maoam

Mrska, poslem ti pyelonefritidu, ak chces ;-).
Mas inak mail a zariad si tie terminy na tie vysetrenia. A nerob paniku.

mrska

ahojte ,joj ved sa ozvite...ja sa mám na prd..som sa ráno vážila a samozrejme to nešlo bez pridanej hodnoty..ako DPH...mám už 58,7 kg..fasa..už sa naozaj začínam cítiť zle.neviem čo k tomu dodať..je to na h....tak sa majte lepšie ako ja...ahojte.

mrska

ahojte...tak zasa sama...nič také nové sa neudialo..včera včer som si navarila šošovicový prívarok aj s vajcom,mnam bolo to fajne aj deti si dali..no a dnešný den sa nezačal moc dobre,už asi týžden ma pobolievalo koleno a dnes to už bolí na poriadok,tak som si to natrela a oviazala...fakt mi už nič iné nechýba...ai pojdem v utorok k lekárovi..viete ak by záchod letel po dedine tak padne určite na mna...no čo už...tak píšte...ahojte..