Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

klimta.

dobré ráno kočky :))
prepáčte za nepísanie..aj tento príspevok bude rozsahovo jeden z chudobnejších :))
som doma..dnes cestujem naspäť ..úprimne vôbec sa mi nechce :D..nevadí :)
s jedlom všetko ako má byť..pozitívna zmena je,že prestávam byť bez dna :)) :D
zatiaľ všetko,ozvem sa Vám v utorok ;)
držte sa :)

klimta.

dobré ráno kočky :))
prepáčte za nepísanie..aj tento príspevok bude rozsahovo jeden z chudobnejších :))
som doma..dnes cestujem naspäť ..úprimne vôbec sa mi nechce :D..nevadí :)
s jedlom všetko ako má byť..pozitívna zmena je,že prestávam byť bez dna :)) :D
zatiaľ všetko,ozvem sa Vám v utorok ;)
držte sa :)

mrska

dobre ranko..

maoam dakujem...ano velmi ma to potesilo..fakt tto tu stichlo...ja som vcera varila ako v hoteli kazdemu nieco ine,ja som mala fajne rybky,dnes budu rezne a ja mam este ryby od vcera...na ranajky si dam acidko a ovsene vlocky..vaha neukazuje moc dobre cisla tak som z toho trochu nervozna...snazim sa na to aj nemysliet ale sa neda...tak piste a majte sa pekne...

Maoam

mrska: jej to je pekne, ze si deti spomenuli, verim ze ta to dojalo :-*, si velmi dobra mama, zasluzis si

ja mam prac. vikend (ale cez home-office), som cela naduta, naliata, cakam MS, hlava na prasknutie, spim strasne malo, poznas..fuj

antiana: tak ak sa ti to upravuje tymto smerom, tak to ti uprimne zo srdca gratulujem, lebo po rokoch PPP je to fakt pre telo velmi tazke, mozno by ti pomohlo aj uzivanie traviacich enzymov, na podporu tych organov, ktore boli roky na suchu, pripadne mucene zvracanim a hladovkami, kazdopadne ti drzim palce, aby si nasla cestu von, tentokrat uz definitivne, len tak dalej, nie je to vobec lahke

mrska

ahojte....antiana tak ja 15 min. rano ani nemam cas,som rada ak som tam tam par sekund a to iste aj v praci...baby nejak ste sa tu vytratili..ja sa mamcelkom ok..ale teraz dva dni po sebe som zasa bola v noci uplne prepotena,vsetci vravia ze to je psychika ale je to neprijemne...dnes budem varit sebe ryby,muzovi asi gulas a deti chceli syr,tak budem makat v kuchyni,detickuy ma prekvapili na den matiek kytickou ruzi a velkym ananasom,ma to dojalo...aj ja musim ist zajtra k svojej maminke,tak sa majte pekne a nezabudnite aj vy na svoje maminy...ahojte...

antiana

ahoj Maoam, to vylučovanie sa mi akosi upravilo samo, neberiem nič, len jem jedlá kde je veľa vlákniny a nebojím sa ani tukov už, tie "premastia črevá", takže paradoxne keď som prestala užívať preháňadlá, samo to ide ... a ešte jedna rada...v nemocnici jedna múdra a skúsená sestrička nám babám s PPP poradila, že každé ráno si máme aspoň 15 minút posedieť na WC, aj keď zatiaľ bez úspechu, ale máme to stále skúšať, že veď "ten zadok si spomenie čo má robiť", a je to naozaj pravda, je to taký nácvik vylučovania:-)

mrska

ahojte...
irise tak to ta obdivujem 7-8 km,ja som neni na beh,hoc aký šport len beh nie,to ma potom pichá v boku,som slintavá,jazyk po kolená no des...dufam že s priateľom ste zasa v pohode...ved musia aj burky prísť...ja som mala včera bielkovinový deň a dopadol ok,ale už som sa tešila na zeleninku,tak si dnes dám...a k nej mám na obed chlebík viaczrnný,šunku a syr,a tvarohový dezert.konečne piatok a tešme sa na víkend...tak sa majte krásne a píšte...ahojte...

irise

Ahojte,
mrska, ja nebeham s plnym zaludkom, necham si cas na vytravenie,alebo kked som hladna pred behanim tak si dam banan,ten mi nezatazi zaludok... ale ja som taky bezecky typ, po 3 tyzdnoch sa mi vratila tak kondicka ,ze v pohode odbehnem 7-8 km celkom rychlo a bez naslednej svalovky.. tak potom sa tak nebojim jest :)
nic si z toho nerob,ze si bola zduta, a ja :Dtaka smutna ze vsetko je na nic...mame par problemikov s priatelov, nastastie riesitelne.. ale dnes je moja nalada trosku lepsia snad... jest jem, skusam ako neriesit moju postavu ktora je uz plne normalna :D takze tak..

antiana

jaj baby, ja som taká šťastná a prekvapená zároveň, tiež som mávala stále zápchy, no a dnes som bola na veľkej už 3x