Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

mrska

Ahojte...
malická máš mail...ale presne ako píšeš každá tam písala že normálne je a nepriberá...mna ide vtedy rozhodiť že tam píšu blbosti a potom kopec dievčat a žien bojuje s PPP...v práci bolo ok..šéf zmizol o 9 tak bola pohoda ja som bola hodinu aj pol u kaderníčky,a potom sme oslavovali narodky,tak som si dala dva poháre šampaňa...baby,ja som si všimla že sa viem aj znova baviť a smiať v spoločnosti...minulý rok som bola ako v mrákotách,je to naozaj zmena...
včera bolo poriadne teplo,samozrejme odhalené ženy a keď som videla ako sa jedna štíhla nesie tak som si pomyslela,mať tak kúsok jej sebavedomia,najradšej by som sa skryla do myšej diery...moje sebavedomie je nula....neviem ako ho nakopnúť...
tak pekný deň vám želám a píšte...
ahojte..

Maoam

Malicka160 - moj odbor je daleko od neurologie a psychiatrie, ale mozno ti budem vediet poradit :D, jasne, napis:

maoamka1@gmail.com

Malicka 160

Dobré ráno baby!
Bude dobré, má byť 28 stupňov :) Ja tiež chodím behať Irise :) tak v pohode môžeme niekedy vybehnúť spolu. Haaahaha nakoniec zistíme že polovica bežkýň má alebo mala PPP ;) joke.... No tie časopisy úplna pravda, čo dokáže fotoshop je neuveriteľné. Ja sa nad tým ani nepozastavujem a o kecaní v podobe som prirodzene chudá si pomyslím svoje a je mi jasné, že väčšina báb si denne solí vatu, alebo tápe v ppp. Inak som zistila, že celkom dosť ľudí sa nejakým spôbom okolo PPP obtrie. Kamarátka mi hovorila že asi polroka, keď mala na niečo chuť, tak to vypľula a až potom keď jej mama na to prišla zistila, že je to zlé, ale nevedela, že je to porucha. Rovnako ako iná kamarátka, ktorá do seba vždy po žúrke napchá neuveriteľné množstvo jedla. Začne rožkami, treskou, jogurtom, tým veľkým polkilovým, pokračuje sladkosťami a neviem čím ešte. Potom celý týždeň hladuje. Neviem, či ide vracať, alebo nie, to som fakt neskúmala, alebo ďalšia, ktorá keď nemusí neje a stále si myslí, že je čo chudnúť. Tieto baby sú možno na okraji, ale je to svojim spôsobom ppp. To ma len tak napadlo k téme. No a Mrška moja drž sa. Dúfam, že v práci to ako tak dopadne a že nebude šéfko nervózny.... Ďakujem Vám za podporu, čo sa týka môjho života, ale zo súkromných dôvodov by som to nerada riešila a rozoberala. Je to príliš osobné a nepríjemné a ešte stále sa to ťahá. Spím veľmi ťažko a ráno sa budím unavená, pri tom behu si dokážem prečistiť hlavu a pomáha mi to. Tiež je trošku nepríjemné, že tu nemám priateľa, ale veď to sa poddá. Naozaj Vám ďakujem. Maoam, prosím ťa, ak môžeš, pošli mi tvoj mail, chcem sa ťa spýtať na niečo ohľadom psychických porúch, zdá sa, že o tom vieš veľmi veľa a potrebujem poradiť. Majte krásny dník.

mrska

ahojte...
maoam dakujem...ty ma vieš vždy nakopnúť,vážim si to že mi venuješ čas aj ked len písomne...a že prídeš za mnou ked sa naserieš...joj prídi,tak rada by som ťa spoznala,ani nevieš ako...
ja tie časopisy nekupujem to dcéra lebo tam je vždy nejaký blbý darček...aj som ju zjazdila že to je drahé...s tou váhou máš pravdu,nikdy som nemala takéto váhy len ked som držala dietu a v tomto mojom PPP období...
dnes mi idú zmeniť nápln práce takže bude porada a je mi na grc...ale fakt chce sa mi vracať...
irise to máš fajn že máš varenú stravu...ja len tie sucháče...ale ja nie som ani náročná na jedlo...keby som bola sama ani nevarím...možno...
tak mi držte palce dnes to bude ťažký deň...ahojte..

klimta.

irise- ja by som tak raa chodila s tebou..škoda,že nie sme v jednom meste
tiež chodím behávať sama,pretože okolo mňa len veľa rečí a málo skutkov..."od zajtra,nie nemám čas..od zajtra"..horor :D

mrska- vypíííííp sa na časopisy a kostry v ňom :D..už sme túto tému rozoberali..vyzerať kostnato je pre tie ženy priorita..musia,ak nechcú mať vyhadzov..ako tu bolo spomenuté nepracujú,väčšina z nich neštuduje..a to,čo potom povededia novinárom, že nedržia žiadnu diétu,že majú postavu geneticky danú..že si dajú čokoládu kedy chcú..ale :D kecy kecy :D..to som vravievala aj ja,keď som nežrala poprípade pregrcala celý deň (prepáčte za slovník)..takže..takýmto spôsobim je to geneticky dané haha :D

inak dostala som tvoj mail..ďakujem krásne..odpíšem ti vo štvrtok,alebo zajtra nedá mi však...si si istá,že máš 38 rokov? (nevyzeráš ani na 30..bez srandy)
a 56 kíl??..kde? nie je na tebe vidieť ani gram tuku..máš dokonalú nádhernú postavu..a si krásna žena :)))..irise ty takisto :)..baby ja vás žeriem haha :D

neviem,aké máte počasie tu je škaredo zamračené..asi zatancujem nejaký démonický tanec na "privolanie" slnka :D
tak sa majte zatiaľ pekne :),krásny usmiaty deň ;)

irise

Ahojte, tak sa vam trosku ozvem.. mam velmi nabite dni a hlavnen nemam momentalne nejake extremne problemy tak preto sa neozyvam tak casto, ale dnes predsa :)

Maoam, diky za dlhy prihovor, ja osobne tie casopisy si nekupujem, nenavidim tie kecy tam, a fotky.. mne sa ani nepacia tie kvazidokonale kostnate trubky.. Nastastie ja s tymto nemam problem, moja PPP nieje primarne o postave.
posledny tyzden a pol naozaj neriesim jedlo,nemam cas, kedze chodim do tej roboty.. tam su obedy varene,tak ze o 12 si dam to co je navarene, a nejako neriesim priberanie...neni kedy,ked potom sa ide naspat robit :D no a odkedy je leto tak si davame s priatelom zmrzliny,kofoly..tak som aj pribrala kilo,ale nevadi,lebo viete co? som zacala 3x do tyzdna behat,ako mi to vychadza, napr. idem zajtra rano :P a uz po tychto 3 "treningoch" vladzem ovela lepsie, a mam zo seba dobry pocit.. tak snad konecne som natrafila na tu spravnu cestu!

Maoam

Mrska - este daco, uz som tu raz pisala, ze telo neoklames, t.j. nastastie je nase telo mudrejsie, ako my, kazdy ma geneticky danu istu konstituciu a aj idealnu vahu pre svoje konkretne telo, takze 46kg NEbola tvoja prirodzena hmotnost, ale hmotnost vynutena hladovkami, drastickym sportom, prehanadlami a Co. - cize mucenim.
Rovnake sa deje pri niektorych tazkych ochoreniach, ked pacienti velmi chudnu, ale to je ina kapitola.

Vaha, ktoru mas teraz, bude s najväcsou pravdepodobnostou tvoja idealna hmotnost, co je absolutne logicka vec vzhladom na tvoj typ postavy (sportova), cize aj vela svalstva, ktore ma sice maly objem, ale vazi 5x viac ako tuk. Takze nad tym nemedituj, netrap sa tym, ZI a tes sa z toho, co mas a z toho, koho mas ;-).

Co z debilnych 46kg, ked si bola skoro mrtva a nevladala vstat ani z postele a bola len v depkach? To je zivot??? Zivot je prilis kratky, roky rychlo utekaju.

Zi a uzivaj, kym je cas.

Maoam

caute babizne, tak ako?
vidim, ze sa tu udiali nejake väcsie zmeny, no tak po poriadku :D

baby, ktorym sa vam dari, gratulujem, len tak dalej! ste super

Malicka160 - to mi je luto, ale kazde zlo je na volaco dobre a kazda tazka vec prinasa so sebou aj nejake pozitivum, aspon si odtial von....co ti moze len prospiet, je to sice uplne blbo nacasovane, kedze mas pred statnicami, ALE ak si to dala TERAZ, tak si fakt silna osobnost, co som vedela uz z tvojich prispevkov, ale tymto si to len a len potvrdila

drz sa prajem ti, aby si mala viac vnutorneho pokoja mimo domova, nech uz byvas kdekolvek...

baby - inak ked VAS tak vsetky citam, zasa sa mi len potvrdzuje, ze PPP ma vzdy docinenia s rodinami, odkial tie baby pochadzaju a najmä - s matkami....:-///// fakt ma to mrzi, no aspon budete vediet, ako sa NEmate spravat k vlastnym dceram/detom, ak raz nejake budete mat

Mrska - moja zlata, mas skoro 38, 164cm a mas 56kg, snad sa nechces vratit do obdobia, ked si vazila o 10kg menej a vyzerala ako ziva mrtvola a vsetko sa rozpadalo, cely tvoj zivot? ma nestvi, lebo pridem osobne za tebou ;-)

tie debilne casaky - to si kupujete? lebo to je totalne vymyvanie mozgov a utoky na ludsku psychiku, je to velmi dobre premyslene, na zenskej psychike a slabych miestach a preferenciach sa zarabaju vo svete stamiliardy baby, uvedomte si to, ci uz je to moda, kozmetika, chirurgicke skraslovacie zakroky, liposukcie, vyz. doplnky, doplnky na chudnutie a mozem pokracovat....

je to BIZNIS, nic viac

ja obcas taky casak vidim v cakarni u lekara, no ked to listujem, tak sa akurat rehocem na tom, ako vidno tie zasahy botoxom, fotomontaze, specialne nasvietenie aby baby vyzerali ako vyzeraju, ale TO co za tym je, vam tam nikto ani neukaze a ani nenapise, to ze dru vo fitku den a noc skoro (hlavne mlade modelky), zjedia za den jeden ks listoveho salatu, ake maju psych. problemy a zivot...do radu PPP a Co.

ach jo no

a tie starsie, tak tie miliony plastickych OP a uprav ako botox, kyselina hyaluronova, len na SVK na to chodia statisice zien...tak mi povedzte KTO tam chodi - aj tie zeny, s ktorymi sa porovnavate (v casakoch, nazivo....)

to snad nemyslite vazne, nesmiete byt take ovplyvnitelne a riadit sa tym, co udavaju masmedia a do coho vas tlaci spolocnost, ktora len pasivne prebera vsetko, co sa jej ponuka v mediach...

do nohy ste vsetky krasne baby a nemate na sebe ziadne umele zasahy, vazte si co mate (ak ste este aj zdrave, o to viac)

tie casaky nemaju nic spolocne s realnym zivotom, vy si vsimate, selektujete len tie baby, ktore su podla vas 'krajsie od vas' a nevidite zvysne miliony ludi, ktori su na tom podstatne horsie

mucite samy seba, baby, nemate na to dovod, nie je preco, ste mlade, krasne, zdrave, ZITE

a na tomto mieste budem citovat TPCH: 'menej sa pozorujte, viac zite'

AMEN :D

mrska

ahojte...
malická aj mne je to luto čo sa ti stalo a držím ti palce aby sa to vyriešilo,je dobre že máš priateľa a máš sa o koho oprieť,hlavne aby si teraz neprestala s jedlom...
ewca...no ja to niekedy naozaj riešim tak ako by som išla predvádzať u Valentina...dnes som sa vážila no a zatiaľ som tu asi z vás pribrala najviac z tých 46 kg už mám 56 kg...10 kg chápete to...šak som aj sama z toho akási znechutená...ale asi to bude tým ako mi písala maoam,že som vlastne schudla iba vdaka prehánadlám a ked som ich prestala jesť tak sa tá váha vracia do normálu...asi...neviem či sa budem tým utešovať...tak dievčatá píšte a majte sa fajn...

klimta.

ahojte slečny :)

maličká- mrzí ma to... neviem síce čo sa stalo..ale stále je šanca na nápravu nie? :)
ja domov chodím tak dvakrát za semester ..keby to bolo častejšie,dopadlo by to rovnako..takže buď silná, hlávku hore ;)