Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

nikol89

ahojte baby:)
ewca,mam sa dobre teraz,drzim sa uz osmy den,jem celkom normalne,vsetko,citim sa takto lepsie,nemam az take chute,ked sa normalne najem a vycitky odhanam prec..
teraz som uz druhy den sama doma a drzim sa aj tak..vtedy mam s tym najvacsi problem..nebola som este u ziadneho lekara s tym..a ty sa mas ako?
mrska a ty?co nove?
piste,piste:)
pekny vecer

Ewca

Ahojte baby.Mali ste pravdu.kila co boli cez menzes uz nie su...bola som jak balooon.Uz som sa objednala k psychologicke.o mesiac idem.uvidim,co povie.ci pokracovat v ambulantnej terapii,alebo opat navrhne hospitalizaciu.tak uvidim.
Mrska ako sa citis? Co zdr.stav? A jedlo? Chuti ti?
Nikol a ty co.Nejaky posun vpred,ci po starom?
Cry, ty ako? Stale zle asi...
No idem ja pomaly.Zas do prace...caute

cry2

Mrska, ty si živý dôkaz toho, že ak sa má človek kvôli čomu a komu vyliečiť, tak je uzdravenie reálne. A ak pomáha aj rodina, % na vyliečenie pribúda.
Si úžasná! A veľmi ti to prajem a moc ti želám, aby ti to vydržalo!

nikol89

caute baby :)
mrska,v tom mam maoam pravdu,ze tie lieky musis brat,lebo stitna zlaza ovplyvnuje cely metabolizmus,metabolizmus buniek a ked to nefunguje,tak to nie je dobre..praveze ked ich nebudes brat,tak priberies..ale na tom vobec nezalezi,hlavne nech si zdrava,to je najdolezitejsie..ja nechodim vobec k lekarom,lebo sa ich strasne bojim,mna donutit ist k lekarovi :D,hlavne,ze tu robim prednasky o zdravi...
ja sa teraz drzim 4.den..hlavne bez citania zlozenia bez ratania kalorii a snazim sa jest s ostatnymi a jem vsetko,inak sa to nenaucim...a hlavne dam si na co mam chut,lebo aj tak skoncim pri tom..vzdy si spomeniem ako mi brat zvykne povedat co riesis :D,len jedine co vynechavam je zelenina,lebo mi je z nej zle...zacnem si ju neskor postupne pridavat..este dokonca aj z ovocia,v poslednom case z jablka..a mlieko tiez,kupim si bezlaktozove...sice som povedala,ze netriedim,ale z toho co mi je zle,jest nebudem...
pekny den baby :)

Maoam

Mrska, ak mas hypotyreozu a lieky brat nezacnes, budes naberat este viac...ten liek ti dali z vazneho dovodu, nedostatocna funkcia stitnej zlazy ma neblahe dosledky na cely rad telesnych procesov a moze mat fatalne nasledky, tak ich okamzite zacni brat a nespekuluj.

mrska

ahojte...
cry aj antiana som rada že ste sa ozvali...ale ako tak čítam tak to liečenie bolo na prd ono celé to naše zdravotníctvo je na veľké ho....ja som sa ale teraz u nás stretla s celkom pekným prístupom ked som bola na internom aj u gasteroenterologa...
ewca ak si ešte nebola v nemocnici kvoli PPp,mohla by si to skúsiť,neviem ako často vraciaš a kolko máš kíl,ale asi to nebude moc dobre...alebo skús nájsť nejakého dobrého psychológa...stojí to za to...
ja mám hypotereózu tak zníženú funkciu...ale mám aj lieky len som ich ešte nezačala užívať lebo vela báb z nich priberá,no neviem či by som sa momentálne s tým vyrovnala aj ked na tom nie som zle,neviem či by som nezačala špekulovať...ale zajtra sa poradím s tou internistkou a uvidím,ja to ešte nemám také výrazné ani tie hladiny nie sú až tak znížené,tak som chcela skúsiť niečo prírodné,vraj pomáha nejaký doplnok KELP....tak sa majte krásne a píšte...
cry tie preháňadlá ťa doničia..
pekný deň..

cry2

No nič, baby, už sa ozývať nebudem, lebo ja som stále v peknej sračke... Mne už na živote nezáleží... tak nech to tu nedemotivujem... čo sa týka pomoci, všetky dobre viete, čo máte a nemáte robiť. Držte sa.