Povedat mu to ?

Príspevok v téme: Povedat mu to ?
slnecnicaa

asi 3 mesiace po tom co som sa dala s terajsim priatelom dokopy som zacal chodit vonku s jednym tipkom,nie preto z eby som chcela praitela podviest ale len vyskusat ci moja vola bola spravna.
Kedze vela robil,nevenoval sa mi , a jasom sa citila sama, chodila som s nim vonku, padli aj bozky ale aj ked som vedela ze pri nich nic necitim a ze nie su spravne robila som to . Nehovorim ze tato skusneost bola zla lebo uz viem ze ineho nechcem a ze to co mi dava on by som hladala len velmi dlho u niekoho ineho.
Ale pred tyzdnom som stretla toho chlapa v cistiarni,ja som tam bola aj s rodinou , robila som sa ze ho nevidim. Nechcela som aby sa ku mne prihovorila a ked som si predstavila s akym stylom som to ukoncila tak ziadne fopa som nechcela.
Ukoncila som to osobne, ale nasledne sme si pisali a on mi strasne nadaval, s tym ze karma si ma najde, ze nechce aby som bola stastna, nie je veraci - velmi nepeken pisal a hrubo ,dovtedy som ho nevidela takeho. Ze vraj som mu zlomila srdce, to sme sa stretli asi 5krat? daval mi aj darceky , lizatka nosil, raz kvet. to bolo vsetko.... Mam o tom povedat svojmu praitelovi sme spolu rok, ja sa nad tym trapim ,tazi ma to ale sam povedal ze o niektorych veciach nemusi vediet. Na jednej strane som chcela vyskusat ci to bude mat zmysel to je fajn, mna stvu tie bozky ...ale ak by som to nevyskusala tak by som o tm premyslala ze ake by to bolo... Nebolo to odomna pekne, na druhej strane po tom co sme sa zacali stykat s frajerom tak po 2 tyzdnoch mi povedal o jednej zene (asi s nou nieco riesila lebo co ) ale odkopla ho , nedavno mi povedal ze 2 tyzdne pred tym ako sme sa dali dohromady celil skaredemu odmietnutiu.... viem ze mi v tom klamal...a neviem ci toto moje priznanie by neurobilo velku saramotu.

A viem ,že uz nechcem stretnut toho typka , nikdy v zivote ..... cakala som tam ze bude na mna kricat ty K*rva..nastastie to boli iba moje desive sny , ale zazeral az mi z toho bolo zle ! ako sa cez to preniset a vlastne ako sa zachovat ak by som ho stretla a bola v spolocnosti mojho priatela ? dakujem za prispevky

slnecnicaa

Mozno som svina , ale ten vztah mal byt o kamaratstve ,zabludil tam aj bozk, nechodili sme spolu a vysvetlila som mu ze k nemu nic necitim, snazila som sa , potrebovala som to nejak ukoncit a fakt , ja som k nemu nic necitila ! Myslim ze to sa v zivote stava a city ? Preboha ved sme sa videli 5krat , to boli skor pocity !
Ludia by mali rozlisovat co je cit a co pocit !!!

Deria

mohla by si tamtomu napisat....nejako v tom duchu, ze ti je luto, ak si ho ranila ale ze k nemu necitis lasku a ze si nevedela ako mu to povedat a prave preto, ze si mu nechcela ublizit, si to tak... mozno nie celkom ferovo ukoncila.

melanom

Si sviňa, tak si to vyzer. Keby si mala charakter, ides za tým chalanom a ospravedlnis sa že si bola sebecka sviňa a zneužila si jeho city.

slnecnicaa

V poriadku ! Prvu cast mame ale co s tou druhou a to je ten samotny experiment, co ak mi v buducnosti vyrobi scenu ? ani si neviete predstavit ten strach m, po tom obvinovaní a terorizovaní som v pomykove. Myslim ze ten experimnet bol len chlap co potreboval lasku a tak sa zalubil ale strasne rychlo .... co mam urobit s nim ? ja som bojko a strane a ak by skom ho opat stretla, a zacal by vrieskat ,

mate59

experiment bol pre teba skúškou a utvrdením, preto ho vydeletuj,a ak mu niečo povieš, sa v tom bude rýpať,vypytovať sa z toho vznikne podozieranie, žiarlivosť, výčitky...čoho sa môžeš vyvarovať.

slnecnicaa

ide tu o uprimnost!!! Co ak sa to dozvie od niekoho ? A mozno od tamteho ? Nebolo by lepsie byt uprimny ? Ved hriech plodi len dalsi hriech , ale urcite by mi uz mozno tak nedoveroval, na druhej strane sa mi priznal ze on sam sem tam flirtuje so zenami ale to je skor takee... viem ze ma lubi a on vie ze lubim ja jeho. Neviem co si o tom mysliet....

slnecnicaa

ano , ale ked sme si slubili ze budeme uprimní -obaja. Tiez si myslim ze by som nemala ale neskutocne ma to tazí , a co urobit s tym experimentom ?