Co na riedke vlasy

Príspevok v téme: Co na riedke vlasy
kaktus

ahojte , co pomaha na riedke vlasy? mam ich este k tomu jemne ako paperie :)a neviem co s nimi. viem ze je to geneticky dane ale nikto z rodiny ich nema take. Neviem ci je to zivotospravou alebo co.Porodate prosim cim si ich mam polievat , pivom alebo akym prostriedkom aby spevneli a zhustli prosim Vas.

Glam

určite na pohľad a aj na dotyk pomôže použitie remy vlasov od clipinhair a keď vás zunujú tak si ich len dáte dole :)

medulka

No to poznám takto riedke vlasy je nemožné dostať do akéhokoľvek tvaru -odkaz odstránený- No ja som napokon zakotvila s týmto púdrom na vlasy aspoň opticky vyzerajú hustejšie bohužiaľ

A ja

Všetko čo ťa napadne.Vitamíny,zinok,kokosový olejový zábal,laser,mezoterapia-všetko,na tých vlasoch je to vidno.

agata98536

Mne tiez pomohla na vlasy zmena zivotospravy. Zacala som sa zdravovat zdravsie, jest viac masa, ktore obsahuje proteiny a tie su dolezite pre vlasy, tiez jem vela zeleniny a ovocia, co som pred tym nezvykla. Na vlasy si robim rozne domace zabaly, nepouzivam fen a lak alebo gel len prilezitostne. Ak vsak ti nic nezabera, zvaz navstevu lekara. Skus zmenit uces, ak mas dlhe vlasy, skrat ich. Budu vyzerat objemnejsie.Pozri toto www.volluma.sk
Su tam ucesy, ktore sa najviac hodia pre riedke vlasy.

ANGEL-DEMON

áno je to životosprávou...
ja na sebe testujem lieky, vyzivove doplnky..

včera mi došlo z pilulka.sk-
REVITALON na 3 mes. kúra :-) + objednala som si vlasovy aktivator bioauanol + vlasovu vodu lopuchovau :-D
a ešte zubnu pastu :-D a vyšlo ma to 22,40€ doprava zadarmo :-)
v stredu doobedu som objednala piatok pobede mi to doslo GLS sluzbou...

zatial čo som na sebe vyskušala s viditelnymi vysledkami bol REVALID , po tom co som odisla za prácou, ina strava-suchá... zacali mi vlasy padať... kupila som revalid , brala som intenzivnu kuru prvy mesiac 2-2-2 tbl do 3 týždnov mi veru prestali padať....

..som zvedava na tento revitalon forte.... obsajuje vsetko mozne dobre na vlasy okrem toho aj tie pivovarske kvasnice,...zinok....atd....
berie sa len 1 tbl denne...

Kaja8

Ahojte :)
Tiež som mala problém s riedkymi vlasmy pýtala som sa aj kaderníčky a riedke vlasy sú v génoch. Dôležité je pre vlasy podstrihávanie, masírovanie pokožky a správna životospráva. Vlasy vám môžu vypadávať z častého stresu, fajčenia, farbenia a tepelného upravovania. Vlasy ničí aj vietor alebo mráz. Keď už vážne neviete čo vám pomôže vyskúšajte niektoré potraviny, ktoré nájdete na internete, prírodne zábaly (mne pomohla žihľava), tužidlo nie je tiež dobré na vlasy lebo ich dosť ničí ako aj nejaké zložky v šampónoch napríklad SLS alebo SLES. Nedávno som si kúpila šampóny od BIONE cosmetics. Sú síce drahšie ale určite stoja za to neobsahujú zlé látky a zase majú látky, ktoré vlasy podporujú napríklad Kofein, Cannabish či pivný šampón. Nemajú len šampóny ale aj kondicionéry a ostatné vlasové produkty. :)

bee_1

Ahoj riedke vlasy znamena nedostatok vitaminov objendavam z pilulka.sk a ked cchem lacnejsie tak cez -odkaz odstránený-
vzdy sa najde nejaka zlava a vola sa to revalid co ja pouzivam je to na vlasy nechty a kozu zaroven, dodava vlasom objem lesk a su pevne a zdrave nevypadavaju, su to tablety