Preco odpudzujem ?

Príspevok v téme: Preco odpudzujem ?
90100

ahojte, snad mi niekto poradi.

vzdy som bola utiahnuta od malicka. hanbliva a ticha. rozumna, ucila som sa, slusna.

snad ma nebude niekto odsudzovat lebo teraz nechcem posobit namyslene. do tvare osm bola vzdy pekna robila som aj fotomodeling, postupila na miss a tak podobne. ale vzdy som bola taka bucka nikdy jednoducho nebudem mat 55 kg.

na strednej skole sa mi dost upravilo sebavedomie, zacala som sa o seba starat, vzdy mam upravene vlasy, makeup ( mam kurz vizazisticky takze makeup mam vzdy dobry)vzdy mam upravene nechty, mám pekne veci, vela topanok. chcem vediet co sa vo svete deje, som ambiciozna ale nie namyslena,
rada sa ucim, vzdelavam,

Som zabavna, mila , napomocna, priatelska
ale kym niekoho pustim k sebe trva to trochu dlhsie aj rok.

ludia si preto o mne casto myslia ze som namyslena, a pohrdavo sa k nim spravam.

nemam vobec ziadnych priatelov. absolutne. mam priatela ale ten je hrozne casto v praci v zahranici vidime saa tak 2 - 4 X za mesiac. inak som z rodicmi doma. aj ked byvam sama v byte tak som s rodicmi castejsie.

neviem co mam robit teraz idem na VS a nechcem aby som aj tam zostala sama ako prst.

co ma najviac mrzi je to ze ludia nechapu ze ja nerada ponocujem, chodim sa opijat, mam rada zabavu v style ze sedime niekde na byte s priatelmi alebo v slusnom podniku. ale ludia ma odstrcili od seba len preto lebo nechcem litat v noci po ulici v jednej topanke, opita a zhulena.

neviem, je to v ludoch s akymi sa priatelím, su aj slusní ludia este ? alebo budem nevzdy sama ?

J111

Zameraj sa viac na seba ako na inych. Nebud ako debili, co robia vsetko, len aby druhi o nich nic nepovedali zle. To je nespravne.
Jednej som prave poradil, ze pocas sexovania si maju obidvaja spievat: hare Krisna, hare Krisna, Krisna, Krisna, Hare. Ze dosiahnu osvietenie. Dobre som spravil?:D

Maoam

90100: menej narcizmu a viac tolerancie voci ostatnym, bud pohodovejsia, hlavne menej perfekcionisticka, lezernost je pritazliva, ludia sa v tvojej pritomnosti viac uvolnia,ako ked si vecne tip-top perfektna, to vyvolava podvedome napätie

koberec

ludia zapachajuci povrchovou dokonalostou vzdy budu odpudzovat. Vykasli sa na make up a bud "normalnejsia". Ak to nedokazes, vzdy budes mat problem natrafit na ludi podobnych tebe, pretoze ich je menej ako beznej vacsiny.

90100

nie nie niesom skareda. nechcem posobit namyslene praveze ale tvar mam modelkovsku, postavu mam aj rici aj cici :D, mam 63 kg a 174 cm.

len neviem, velmi sa bojim toho aby osm sa na VS nezacala spravat neprirodzene len aby som " zapadla". aj ked ja ivem zapadnut normalne len potom zistim ze zase som narazila na only party people :O