Moje prsia

bingham

femminway

Presne tak, este raz a pomalicky

JE to GENETIKA chapes ???...to znamena ze zena moze pribrat 25kg...do zadku, brucha, stehien...Ale do prs vobec nemusi !!! a ked aj priberie...tak po schudnuti to pojde dole...

chapeme ???

femminway

Este raz a pomaly, ok? Ked ma dievča podvahu, čo je dosť možné, a tým pádom ma menšie prsia, a priberie, čiže pôjde na svoju prirodzenú váhu, priberie všade, čiže aj do pŕs. Čiže prsia sa zvacsia Na prirodzené, nie na balóny. Ak máš rád balóny, ok, tvoj vkus. Ideme ďalej - ak chce, môže pribrat aj viac, povedzme že bude mať veľký zadok, ale bude mať aj velke prsiska Niektorí chlapi to maju radi. Takto to fungovalo odjakživa. Je isté veľmi malé percento žien ktore ma ozaj malé prsia a ani nabrať na váhe im veľmi nepomôže lebo maju asymetricku postavu a aj tak to bude vidno. Ale aj ženy salymi prsiami su ženy, aj také sa páčia mužom a vôbec sa mi nepáči,.že tu mladú babu vo vývine hned posielate na operáciu.

bingham

femminway

ty mas kolko 14 rokov, ze pises taketo srandy...

do prs sa moze pribrat aj nemusi a navyse ked aj akoze priberie zena do prs(co nieje nic moc) tak ked schudne - prsia pojdu dole...(to nic moc - pojde dole)

femminway

Bingham, ked baba priberie, privedie všade, aj do pŕs. Takéto základné veci neviete? Samozrejme, ak jej nestačia trojky a chce mať silou mocou päťky, aj keď na to nema predispozicie,i a chce ist kvôli tomu pod nôž, jej problém.

Joo

blbost je tvrdenie ,ze staci nam pribrat a dosiahneme pozadovanu velkost pŕs .... to by bolo moc jednoduche nemyslis ?

femminway

Dobre :) takze ked si tucna a schudnes, prsia ti ostanú. Prečo si potom anorekticky dávajú robiť kozy ? :) jak mozes povedat takú blbosť?