Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Život bez chlapa

Príspevok v téme: Život bez chlapa
lorinnes

Ženy, ktore ste tiež bez chlapa ako to zvladate? Ja teraz nechcem rozbiehať žiaden novy vzťah lebo v skole toho bude vela a nebudem stihať ale teraz je to hruuza, nemam aktivitu nejaku poriadnu, všetky kamaratky su zadane rozpravaju sa len o svojich milých a ja k tomu nemam čo povedat. Pred par dnami som 1 vzťah ukončila a je mi stale smutno a nechce sa mi ani vyhladávať spoločnost. Nejak si potrebujem vsugerovat ze aj bezz chlapov sa da normalne žiť a uzivat si zivot...ale čo ked to šlovek vidi všade naokolo

J111

Ked som toto povedal doktorke v Kosiciach, tak sa ma uz na nic viac nepytala:D
Ked som bol v nemocnici, tak moj email aj zakazky spravoval moj mladsi brat, ktory vie tiez po nemecky.

J111

Ja som sa rozpraval napr. s Luciferom, ten sa stale zabaval, hral na klavir, potom sexoval. To on mi vravel, ze musis mit malinkatou schizofrenii. On rozpraval len po cesky. Najviac som hovoril s nim. Ja som sa zabaval nonstop.

Maoam

alebosnad: ano, to viem, len som sa pytala, ci si privyraba prekladmi, lebo pisal, ze pracuje popri ID a je jazykar, nic ine za tym nebolo

J111

Dvakrat sa mi stalo, ze som projekt nedokazal prelozit. Raz islo o sliepky a raz o nejake grafy. A ja som si myslel, ze sliepky nie su az take komplikovane, ale kolko vselijakeho peria tie k. maju, tak to sa neda prelozit.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.