Trápi ma malá chyba v minulosti

Príspevok v téme: Trápi ma malá chyba v minulosti
teri09

neviem ako začat.. s priateľom som 2 roky milujeme sa máme skvelý vztah .. mám 17 a pred ním som žiadnych iných chlapcov nemala .. no bola som v obdobi kedy ma velmi začalo lákat vyskušat niečo nove hoci som mojho priatela velmi milovala.. proste len som bola zvedava .. a tak som sa potom naozaj nevedomky v rukach osudu ocitla v zlej situacii asi po roku a pol našeho vztahu.. bolo to na jednej oslave som sa dlho do noci rozpravala s jednym chlapcom a padol mi do oka a ostala som s nim sama .. on bol strašne nadržany na mna chcel velmi moc so mnou niečo poriesit .. mna to lakalo vyskušat niečo nove ale povedala som nie .. niečo vo vnutri ma nepustilo.. on mi povedal že da mi jednu pusu a potom mu poviem či nechcem naozaj niečo viac on ma letmo pobozkal a ja som mu povedala nie .. proste nič viac sa nestalo a on mi ešte povedal že moj chlapec može byt na mna pyšný.. no ja som o tejto situacii mojmu chlapcovi nepovedala .. proste viem že ho milujem od tej doby ma uplne prestali lakat ostatni chlapi lebo viem že mam terfaz toho najlepšieho len ma trapia občas vyčitky kvoli tej jednej letmej puse.. prosim spravila som dobre že som mu o tej situacii nepovedala ? on by sa akurat zbytočne trapil je hrozne žiarlivy a javiem že sa take nič nestane lebo ma nič take nelaka ja milujem iba jeho

Fero M.

aN zaklade vysledku a toho aka si a aky je on, ti radim nehovor mu to a nemas mat ani preco vycitky. Dobre si sa s nim bavila a on to len hajzel chcel zneuzit. Je to typicky priklad toho vasho kamarastva zo stranh chalanov. Celu noc sa s tebou bude prijemne bavit, potom sa mu postavi a uz je po debate.
Si zlata ze si odolala a ze si sa takt zachovala do buducna.
Tvoj oriatel by isto ziarlil ale silu ktoru potrebujes na zakryvanie toho faktu cerpaj z toho ze si snim nemala a z tej isoty ze ta ho milujes. Drzim palce

teri09

nie nepoviem mu to .. dakujem vam za nazory :)aj ja si myslim že neskor to zo mna asi vyjde ale to necham tak :) už sa tym nechcem trapit ani mat vyčitky svedomia pre nič.. nuž som raz taka

Heidi989

Preboha, to co jej tu radite... Ved nic nespravila! A naozaj moze byt na teba pysny aj ty na seba :) V tychto situaciach sa ocitame, lebo sme ludia a robime chyby ale ty si ju nespravila :) Nemusis mu to hovorit ale skor ci neskor mu to povies. Ak mu to nahodou povies, pridaj slova, ze vies, ze by si ho nikdy nepodviedla, lebo stale je v tvojej hlavicke on a ze bol aj vtedy. A ze ta laska ti v tom zabranila a teda si moze byt isty , ze ti v tom zabrani stale.

J111

Psycholog by ti poradil, aby si mu o tom nic nevravela, nikdy. Vycitky ta prejdu. Ja som velmi dlho pozeral na SAT psychologicku Kalvas a ona tam riesila vzdycky nejaky iny pripad, tak preto to viem.

teri09

verte mi že poznam jeho povahu.. je velmi žiarlivy .. vadia mu aj maličkosti kvoli ktorym sa hlavne hadame .. som si ista že takto je to lepšie

LucQa15

Je ale od teba dosť nepekné že sa chceš tváriť ako keby sa nič nestalo a nič svojmu partnerovi nepovieš. Ak ťa naozaj miluje určite by ti odpustil. Alebo sa často hádate ? Ak áno tak by som to ešte pochopila. Možno máte spolu málo sexu aj v tom môže byt problém. Aký je medzi vami vekový rozdiel ? Pretože ak už nemá 16-17 rokov určite by to pochopil a aspoň by vedel že nie si taká ako väčšina.... Tiež by sa ti nepáčilo keby ti niečo podobné aj on tajil však že. Iba naozajstný charakter sa dokáže priznať svojím chybám.