Trápi ma malá chyba v minulosti

Príspevok v téme: Trápi ma malá chyba v minulosti
teri09

neviem ako začat.. s priateľom som 2 roky milujeme sa máme skvelý vztah .. mám 17 a pred ním som žiadnych iných chlapcov nemala .. no bola som v obdobi kedy ma velmi začalo lákat vyskušat niečo nove hoci som mojho priatela velmi milovala.. proste len som bola zvedava .. a tak som sa potom naozaj nevedomky v rukach osudu ocitla v zlej situacii asi po roku a pol našeho vztahu.. bolo to na jednej oslave som sa dlho do noci rozpravala s jednym chlapcom a padol mi do oka a ostala som s nim sama .. on bol strašne nadržany na mna chcel velmi moc so mnou niečo poriesit .. mna to lakalo vyskušat niečo nove ale povedala som nie .. niečo vo vnutri ma nepustilo.. on mi povedal že da mi jednu pusu a potom mu poviem či nechcem naozaj niečo viac on ma letmo pobozkal a ja som mu povedala nie .. proste nič viac sa nestalo a on mi ešte povedal že moj chlapec može byt na mna pyšný.. no ja som o tejto situacii mojmu chlapcovi nepovedala .. proste viem že ho milujem od tej doby ma uplne prestali lakat ostatni chlapi lebo viem že mam terfaz toho najlepšieho len ma trapia občas vyčitky kvoli tej jednej letmej puse.. prosim spravila som dobre že som mu o tej situacii nepovedala ? on by sa akurat zbytočne trapil je hrozne žiarlivy a javiem že sa take nič nestane lebo ma nič take nelaka ja milujem iba jeho

teri09

už je jedno či žena, či muž, závisí na povahe na vlastnych hodnotách a čo je pre toho človeka vlastne doležite... ja nechapem ako niekto taky, ktory pravidelne podvadza, nemá vyčitky svedomia. kde sa podela dôvera ?!

teri09

už je jedno či žena, či muž, závisí na povahe na vlastnych hodnotách a čo je pre toho človeka vlastne doležite... ja nechapem ako niekto taky, ktory pravidelne podvadza, nemá vyčitky svedomia. kde sa podela dôvera ?!

teri09

vážne dobre napisane .. ale presne existuju aj take ženy bohužial, dnes zavisi toho dost od toho aký ten dotyčný človek vlastne je ... a Shaula.. ja som to pokladala za chybu pretože som sa tak citila ako keby som si davala za vinu že som sa v takej situacii ocitla pri tom som za to naozaj nemohla.. no však dane odpovede ma naozaj ukludnili a ja som si to uvedomila, že sa vlastne nič nestalo, ale aj tak to ostane mojim malym tajomstvom na ktore sa pokusim zabudnut hodit ho za hlavu a žit svoj život dalej.. svoj krasny vztah s priatelom atd.

ShaulaThalit

Stále mi asi ale uniká, aká je tá malá chyba z minulosti???!!! Podľa tvojho príspevku si nikoho nepodviedla, nezbila ani nezmanipulovala...

natusa42

agnes super napisane :)lepsie by som to nenapisala
ale zase ..musim pripomenut,ze existuju zeny aj take,ktore sa nesuzuju pre to,ze su neverne ..zavisi samozrejme od povahy a najma od nejakych tych hodnot moralnych v zivote

Agnes999

Rozdiel medzi muzom a zenou je, ze muz je neverny a vobec nema ziadne vycitky svedomia, berie to ako nieco uplne normalne. A zena dostane jednu pusu a uz sa zoziera vycitkami.

natusa42

zabudni na to,co sa stalo,hlavne si nekaz krasny vztah,ak ho naozaj mas taky krasny :)a radsej vsak sa uz nikdy nedostan do takej situacie,pre svoje vlastne dobro :)

ja som sa v podobnej situacii ocitla ako ty,a tiez sa mi stalo to,co tebe a ja som to priatelovi povedala,no bola to chyba ..lebo tiez je ziarlivejsieho razu ..

teri09

uplne chápem o čom hovoríš .. áno bolo tam chvilku nutkanie že ake by to bolo s inym alebo tak ale naozaj bolo to len chvilu a po tej skusenosti sa mi to normalne zhnusilo.. nechcela by som s nim robit nič viac vtedy, ako mi dal tu pusu som si povedala že bože toto nie je moj priatel a že ja ineho nechcem .. a od tej doby som prišla na to že blaznenie pre mna nie je .. len občas mam troška vyčitky lebo si všetko hovorime ale citim že toto mu povedat nemožem že je to lepšie že to nevie... a okrem toho vie to par kamaratok, ktorym verim, dve z nich do vedia mojou chybou , ale aj tak mam strach že to vykecaju, ale nemaju na to dovod mi ubližit ja som im nikdy nič nespravila taketo..