Trápi ma malá chyba v minulosti

Príspevok v téme: Trápi ma malá chyba v minulosti
teri09

neviem ako začat.. s priateľom som 2 roky milujeme sa máme skvelý vztah .. mám 17 a pred ním som žiadnych iných chlapcov nemala .. no bola som v obdobi kedy ma velmi začalo lákat vyskušat niečo nove hoci som mojho priatela velmi milovala.. proste len som bola zvedava .. a tak som sa potom naozaj nevedomky v rukach osudu ocitla v zlej situacii asi po roku a pol našeho vztahu.. bolo to na jednej oslave som sa dlho do noci rozpravala s jednym chlapcom a padol mi do oka a ostala som s nim sama .. on bol strašne nadržany na mna chcel velmi moc so mnou niečo poriesit .. mna to lakalo vyskušat niečo nove ale povedala som nie .. niečo vo vnutri ma nepustilo.. on mi povedal že da mi jednu pusu a potom mu poviem či nechcem naozaj niečo viac on ma letmo pobozkal a ja som mu povedala nie .. proste nič viac sa nestalo a on mi ešte povedal že moj chlapec može byt na mna pyšný.. no ja som o tejto situacii mojmu chlapcovi nepovedala .. proste viem že ho milujem od tej doby ma uplne prestali lakat ostatni chlapi lebo viem že mam terfaz toho najlepšieho len ma trapia občas vyčitky kvoli tej jednej letmej puse.. prosim spravila som dobre že som mu o tej situacii nepovedala ? on by sa akurat zbytočne trapil je hrozne žiarlivy a javiem že sa take nič nestane lebo ma nič take nelaka ja milujem iba jeho

lost

nebude to lakat potom podla mna, to je individualne..
napr ja uz mam dost vysoky vek, presnejsie 23, a necitim ze by mi chybalo vyblaznenie a ze som to mal v mladosti urobit :)
no a este jedna vec - im to chyba preto, lebo dovolili telke zmasirovat ich mozgy..
tam je zivostny styl vyblaznovania sa
ale ked zavolas nejakeho cloveka co nikdy TV nevidel na nejaku vyblaznovacku, povie si ze WTF ?!
preto rozumiem napr mojim starim rodicom a ich zivotnemu stylu,, klud a pokoj :) a to nie v zmysle ze by sa nevedeli hybat, ba naopak - hybu sa v zahrade 5x viac ako najblaznivejsi tajtrdlik na diskoteke..
je to o tom ako vnimas svet a ako dovolis svetu toto vnimanie ovplyvnit..
priklad:
ja mam psa, 1,75 rocny trpaslici pudel, zijem s nim sam a teda nemozem opustit bydlisko na viac ako povedzme 10 hodin.. cize ak by som sa chcel vyblaznit, tak ako? :D musim mu najst opateru atd..
a vobec mi to nechyba.. aj ked 9 z 10 ludi toto nikdy nepochopi..
to ale zaroven znamena, ze nemozem ist na dovolenku len tak, bez toho aby som jemu zabezpecil niekoho atd :)
pointa tohto celeho je taka, ze existuje velmi vela zivotnych stylov.. konzervativny, pokojny, zmiesany, nepokojny, nekonzervativny, alebo akokolvek si to clovek chce a vie nazvat :)
preto ak niekto povie ze "chod sa vyblaznit, lebo potom ti to bude chybat" tak je a to mu poviem aj do oci, ak to znesie psychicky - RETARDOVANY, lebo nevidi dalej ako svoj nos, bez ohladu na to aky velky nos ma..
pride mi to rozmyslanie take stare, komunisticke, obmedzene, ze "zivot je matematika, rob 1 lebo 1+1=2 a 1 a kolko je 2, to uz vypocitat neviem"

ale to je uz ina tema :D

proste kludne pocuvaj inych, je to super sposob ako cerpat napady do zivota a inspiraciu, ale vzdy sa sama seba spytaj, ci ta rada ktoru niekto povedal je relevantna a pre teba pouzitelna..

teri09

no moj priatel je veelmi ziarlivy nie som si ista ako by to bral.. tak ale nebola to moja chyba on mi dal pusu a volal na izbu ja som ho odmietla .. čo sa tyka vyblaznenia necitim to ako nutnost, len čo som počula o tychto veciach tak proste že ak sa nevyblaznim kym som mlada tak ma to bude lakat ked bude neskoro pretože budem mat rodinu a bla bla :D ja som štastna teraz s nim :)

lost

uz som cakal, ze napises nieco v zmysle "zachutilo mi to a isla som brigadovat do Talianska a teraz mi to je luto"
a potom takyto zaver :D
haha

inac to ze si to priatelovi nepovedala nevadi, ale naopak, ak by o tom vedel, myslim ze by nic nemohol povedat, ba piram naopak, mal by v tebe lepsiu istotu.. (pravdepodobne, to je individualne aj tak)

tak klobuk dolu.

PS:
nevybláznila ?

a to je nutnost? spytaj sa tych co to vybláznenie lutuju ;) vsetko ma dve strany mince.. vsetko a neverim ze sa clovek musi vybláznit, to je fantasmagoria stupidity najvyssieho levelu od toho, kto takuto teoriu vymyslel..

teri09

ako som povedala.. ja som sa pred ním nevybláznila .. myslím že každy človek musi toho vyskušat viac aby vedel čo mu najviac sedi.. toto mi hovoria už ti skušenejši čo maju toho za sebou v živote viac.. proste ja som ho odmietla svojho priatela milujem velmi a vobec nelutujem to že som s nim a chcem s nim byt.. asi mi vtedy naozaj iba šibalo... a máte pravdu v tom že dnešny vztahy sa tiež skoro všetky končia zle ..

Jefitto

Celkovo väčšina dnešných vzťahov je smiešnych. Už sa nájde málo takých ľudí, ktorí sú schopní byť spolu až do konca života. Veď si len zoberte, koľko starých ľudí je porozvádzaných... ta o čom to je?

jablko11

smutné, že sa potrebujete v tom takto utvrdzovať, že ten váš je naj... predsa keď som s niekým, s kým mám pekný vzťah a viem, že je to ten naj, tak nemám potrebu skúšať.. a ospravedlňovať to tým, že "lákalo ma vyskúšať niečo nové".
Buď viete, že chcete byť vo vzťahu s tým, s kým ste a v tom prípade vás nemôže lákať skúšať niečo s inými, alebo chcete skúšať niečo s inými, a v tom prípade nemajte vzťah.

teri09

presne proste že sa to nezopakuje utvrdila som si že lepší pre mňa byť nemože.. veriť mi može aj naďalej tym som si istá :)

maggg

Presne toto sa stalo aj mne ja mam 19 a tiež sme asi tak dlho spolu a tiež som povedala nie ale trápi ma to že mi dal tu jednu pusu a ja som mu to nepovedala... ale viem že jee to takto lepšie ja mu to nejdem hovoriť nerob to len naštrbíš dôveru

kukucko

Jedna pusa nic neznamena, pusa je aj prejav priatelstva. Na priatelstve nie je nic zle. Horsie je, ze sa Ti ten chalan pacil. Ale najdolezitejsie je, ze si sa mu nepoddala a obstala si cestne v tom pokuseni.