Upratovanie domacnosti

Príspevok v téme: Upratovanie domacnosti
gumka

kamarat mi dohodil upratovanie domacnosti - lokalita Ba. 4krat do mesiaca prist, poupratovat, povysavat, prach utriet, umyt podlahu, vyzehlit - toto za 30 eur za mesiac. Pride mi to strasne malicko. Keby tam nebolo to zehlenie, tak no... Kamarat mi vravi, ze take su ceny v Bratislave. Nechce sa mi to verit, mate skusenosti?

Adamko2223

Mozes si skusit zaslat cenovu ponuku od niektorej zo spolocnosti co sa tomu venuju. Mozem odporucit homepro - www.homepro.sk
staci poziadat a myslim ze ti poslu pribliznu cenovu ponuku ked im posles ake prace pozadujes a budes si to vediet porovnat.

anamarie

fuj hanba ti - no keby sme mali prijem 800 eur mesacne, tak by sme dve deti urcite nemali. Nie som najmladsia, ani moj muz a so zalozenim rodiny sme cakali, nez sa naskriabu bubaky.

Maoam

Lost, aj aj, maju velmi vela druhov :D, ja momentalne mam rada tie superkysle a mäkke :D (softsauer)

v Spare ich urcite dostanes

lost

cukriky hmm
i49.tinypic.com

ale prestal som :D

hentie Nimm2 to su dostat v obchode ako je billa/spar/lidl a tak? pri pokladni napr ?
ak tak mozno to je aj v AT :)
ale este som taketo neskusal :)

su tvrde, alebo take makke ?

Maoam

soffa: to je to, prevzatie zodpovednosti za svoj z ivot a rozhodnutia (a nasledky s tym spojene)

ochota nieco pre to aj urobit, dlhodobo, ROKY si odriekat a vela obetovat (napr. ze vidim rodinu raz za dva roky na par dni) a vela ineho

soffa

akoze ja som z vychodu...tiez som mala na vyber,bud zit zo soc.davky(vtedy Meciar daval niejakych 3000 sk)alebo zdvihnut kotvy a mat sa lepsie.samozrejme na cestu do uk,+nieco k rukam+najom som si musela ist nasetrit do Ciech kde som tahala 16tky asi 2 mesiace v kuse.takze nic som nemala zadarmo.a nestazujem sa.ano,ja byt na Ficovom mieste,nedostane nikto nic!!!v ziadnej krajine ,okrem uk,nikto nic nedostane zadarmo.v Polsku len raz za zivot dostanes podporu a to len 3 mesiace.vo Svajciarsku ak prides ako cudzinez a v zivote si v tej krajine nepracoval tiez nic nedostanes.,iba ak ti zaplatia skolu,aby si sa naucila jazyk.nie je predsa normalne ze soc.pripady sa maju lepsie ako ludia ktori pracuju.a to nemyslim tym len ciganov.ako moze syn s invalidnou matkou byvat v dome a tahat cely dom,kurenie plynov v zime,atd..ak popritom nechovaju ziadnu zver,aby si usetrili napriklad na strave ..ako je to mozne???LEBO dostanu soc.davky na byt,na stravu,na lieky,na vsetko ostatne na co nema pravo pracujuci obcan.preto nie je mi luto ludi ktori nepracuju,skor im to vyhovuje,lebo vzdy je robota inde,ak nie na Slovensku.a tiez nechapem tie 40 rocne hypoteky,ktore zdieraju ludi,nie je lepsie si ist zarobit na 10 rokov a zit si len tak zo dna na den a nie prezivat!!CHYBA takych ludi ktori ziju od ruky do ust je ta ze sa skoro vydali,nemali nic,a teraz sa trapia.ale ja som nikomu nekazala brat sa v 18 a neuzit si zivot...ja mam 31 a kazdy rok si chodim na dovolenku s manzelom,mame auto,byt bez hypoteky a po niekolkych rokoch stravenych v uk si zijem na urovni aj vdaka tomu ze este stale mame z coho zit.a samozrejme popritom robime,ale nie za minimalku;-)))

Maoam

Lost, mas rad cukriky? Ja som cukrikovy expert :D. Ak poznas Nimm2, mas ich rad? Maju vela druhov, postupne skusam vsetky :D