Upratovanie domacnosti

Príspevok v téme: Upratovanie domacnosti
gumka

kamarat mi dohodil upratovanie domacnosti - lokalita Ba. 4krat do mesiaca prist, poupratovat, povysavat, prach utriet, umyt podlahu, vyzehlit - toto za 30 eur za mesiac. Pride mi to strasne malicko. Keby tam nebolo to zehlenie, tak no... Kamarat mi vravi, ze take su ceny v Bratislave. Nechce sa mi to verit, mate skusenosti?

lost

inac tiez som si na teba maoam spomenul :D
ked som bol v AT
tak som rozmyslal ktoru sladkost zobrat :D
a dal som na tvoje slova :D
tak som zobral plny kosik..
ale tak, beriem to z tej stranky ze aspon som usetril a osladil som si zivot :))

lost

4eur :)

1kg ?

no doma si upeciem chlieb,ak nepocitam energie, tak za asi 2 eura :D (1kg muky stoji asi tak 3-4eur ale 1:1 sa miesa s vodou)

no a ak by som kupoval tie Schar, tak tam tusim stoji

www.celia.sk

3,83 za 1/4 kila :D

wow, ale nezda sa mi to, pozriem sa co stal v AT :)

2,95

svine slovenske fasisticke..

cize 1kg v schar stoji 12eur :D

kokso, to som si nikdy takto neprepocitaval.. to som ani nemal :(

Maoam

soffa, pekne si to napisala, ale vies, niektori ludia a nie je ich malo su taki, ze chcu ostat domka na riti a Fico ma zariadit, ze maju dostavat aspon 1400 e plat a kopu volna k tomu

lost

Maoam

priklad :)

nekupujem, ale kolko stoji?

pamatam sa ale, ked sme byvali v Pezinku a chodil som nakupovat rohliky a chlieb, ze taky ten klasicky 60gramovy rohlik stal v pekarni/bagete (nie tesco/jednota) 1Sk :) a chlieb sa mi zda ze 20Sk

to bolo odhadom ta pred 8 rokmi..

pekna inflacia :D

gumka

fuj hanba ti - este som si nezaratala castovne tam aj spat, to si odrataj 7,20 eura, takze je to upratovanie za 22 eur

soffa

jasne ze nieco take je.,len treba mat znamosti,a oci otvorene.viem o com hovorim.moja znama tak chodila si privyrabat.,ale ako hovorim ku doktorom,ktory na to nemaju ani cas ani chut!!!¬neviem preco si taka agresivna "fuj hanba ti",nikto nemoze za to ze niejaka suseda,alebo neviem kto nema dostatocny prijem.ja tiez som bola v uk niekolko rokov a kazdy ma sancu,zit tak ako sa mu paci,a hlavne pre to nieco jak urobit tak aj obetovat.vies byt bez rodiny 1 rok da cloveku zabrat,ale zit jak chudak ta tiez cloveku riadne zabrat.teraz neviem co je horsie.ak niekto nie je spokojny so svojim zivotom,mal by to radikalne riesit;-)))