Upratovanie domacnosti

Príspevok v téme: Upratovanie domacnosti
gumka

kamarat mi dohodil upratovanie domacnosti - lokalita Ba. 4krat do mesiaca prist, poupratovat, povysavat, prach utriet, umyt podlahu, vyzehlit - toto za 30 eur za mesiac. Pride mi to strasne malicko. Keby tam nebolo to zehlenie, tak no... Kamarat mi vravi, ze take su ceny v Bratislave. Nechce sa mi to verit, mate skusenosti?

Maoam

len preco tolka agresia?

inak pisali ti sem ludia, ktori niektori maju nad 30r a mozno aj viac :-), takze nemyslim, ze ide o sopliakov, ktori nic nezazili a nepoznaju hodnotu penazi, viaceri sa roky pretlkaju v zahranici a podobne

ak nie si spokojna, tam kde si, mozes sa predsa prestahovat, vo svete ludia migruju za pracou stovky kilometrov aj viac

ked neodides a nemas tam u vas pracu, tak sa potom nestazuje

za teba to nikto neurobi

fuj hanba ti

čoo ??? lebo tu naokolo sú tak chudobní ľudia, že si to nemôžu dovoliť. A ak sa aj príležitosť naskytne, je aj po 30,- eurovom upratovaní dračka !!!

preboha, ved ide upratovať 3 izb. byt !!! čo doma nikdy neupratovala , že nevie, že to je hračka !!!

fuj hanba ti

neviete si vážiť peniaze !!! 30,- eu ra mesiac je veľa !!! vieš kolko žien by si takto privyrobilo, keby mali prácu !! napr. na východe a podobne !! alebo mamičky na materskej !!! ved 3 izb. byt šikovná žena má za dve hodiny uprataný ak si švihne a ak zatiaľ postráži babka dieťa alebo manžel majú 1 000,- Sk k rozpočtu.

pane bože sem píšu samý sopliaci, čo si myslia, že budú hned zarábať 800,- eur v zamestnaní.

si uvedom, že predavačka zarobí 300,- eur mesačne a robí soboty a nedele !!!

poznám upr&atovačku, čo upratuje spoločné priestory v 6 vchodovom činžiaku a 7 poschodiami a zarába mesačne LEN 100 eur !!! a je vďačná, lebo jej aj to pomôže !!!

sa spamätaj koza jedna a váž si každý cent !!!!!!!!!!!!!!

Maoam

Lost, ale hadam to vyvazujes dako, fitko alebo chodis behat a pod?
Ozaj, dnes som kukala, ci maju nejake dobre akcie :D, na glutenfrei veci, sladkosti a pod :D.

lost

Maoam

no nie v kuse :P
ak je to trasa, tak "na hrane" tak idem este pesi :) otaznze je, co je trasa na hrane, vzdialenost ? :) tak 50 metrov , to este pesi dam :P

Deria

tak v nemecku malokto ide upratovat pod 10.-eur na hod. zrejme to bude tym, ze veskere sluzby su tam ovela drahsie, nez na sk. ale 30.- eur na mesiac, to je co?! fakt zdieranie! su len dve moznosti: bud si tu upratovacku mozem dovolit alebo sa na to vykaslem a vysukam sama rukavy.;)