Helikobakter

nika-v

Helicobacter pylori má rád kyslé prostredie. To znamená všetky potraviny ktoré prekyseľujú organizmus. Najviac miluje kávu, pretože je kyselinotvorná. Z prírodnej liečby pomáha Aloe, pôsobí antibakteriálne a regeneračne na sliznice, ďalej brokolica. Dobre je jesť aj banány a teda zásadité potraviny. Ja osobne som sa ho najprv zbavila tradičnou liečbou a to trojkombináciou antibiotík. Nedávno som mala znovu problémy so žalúdkom, mala som obavy že ho mám znovu ale HP sa nepotvrdil. Nechytil ho nikto z mojej rodiny. To znamená že je to individuálne a ozaj záleží od odolnosti, imunity. Preto je namieste posiľňovať si imunitu.

evina

hlavna zlozka je cesnak,je z neho odstranena pachova zlozka,spolu s tymianom.Tymian je materina duska.Tento produkt je v jednom,su to kapsule,dobre posobi aj na znizenie krvneho tlaku aj ako prirodne antibiotikum a zaroven silny antioxidant

evina

aries,ja mam velmi dobre skusenosti s helikobakterom ,je velmi ucinne uzivat prirodne antibiotika propolis a cesnak s tymianom a vnutorne pit Aloe vera gel,3 mesiace,skusenosti s touto kombinaciou su vynikajuce.Poznam ludi,ktori uzivali klasicku trojkombinaciu antibiotik,narobilo im to kopu dalsich problemov a po odporucani tejto prirodnej trojkombinacie sa helikobakter nevratil.

aries

mne zistili helikobaktera pred 3 rokmi.Dali mi antibiotika s ktorych mi ale bolo velmi zle mala som vysoke horucky.Zavolala som doktorovi ktory mi poradil ich teda vysadit.Chcem sa spitat ci sa to neda odstranit bez liekou.Stale ma trapi zaludok,mam akné.Dakujem.

lolinka

Ahoj, mna by velmi zaujimalo ako sa da nakazit helikobakterom pyroli.Hladala som to na nete, no bohuzial neuspesne. Vela sa pise o tom, co to je,co to sposobuje, ako aj o tom, ako sa to prejavuje, ako sa to da alebo neda liecit, ale vie tu niekto ako sa to da dostat, ci nakazit sa s tym?Dakujem