Chlapi a vztahy

Príspevok v téme: Chlapi a vztahy
Msaska

to fakt chlapom viac zalezi na tom aby boli oblubeni a mali kopu kamosov kamosiek vela kontaktov aby chodili na pivo atd ?!
fakt je tento svet a vztahy v nom len o tom ze kazdy to skusa s kazdym, niektorym ide len oprachy a niektori zas chcu len take ktore su na prachy ???
ci mi uz sibe z tohto fungovania vztahov ????

ideal

Brala by som chlapa, čo po príchode z práce vyzdvihne deti, nakúpi, úprave, dá prať, spraví niečo jesť, ja len utahana prídem a lahnem si, manžel mi donesie jesť, polutuje má, pomasiruje, a kým si slovom s kamoskami "na jedno pivo ", on dá deti spať, opäť uprace a verne bude čakať na mňa doma, kým neprídem hlboko v noci spoločenský unavená, aby uložil aj mňa.

Vemeno

Tiez by som bol rad keby sa to teraz trochu obratilo. Muzi boli doteraz ti, co zabezpecovali rodinu hlavne financne. Teraz by mohli tuto ulohu prevziat zeny. Uz dlhsiu dobu hladam nejaku sebestacnu, inteligentnu zenu, ktora vie, co chce. Ale vobec sa mi to nedari. Bezne zeny obycajne nemaju vobec, co ponuknut.Dokonca ani na sex nie su dobre. Normalna zena, ktora neni klbko nervov z toho, ako vypada a 99% casu sa zaobera sama sebou, alebo nejaka anorekticka, sa uz ani neda najst. A na analyzovanie nejakych jej pocitov, predtuch a intuicii uz vobec nemam chut. ANi taka , ktora sa tvari strasne zaneprazdnena aerobikom, jogou, alebo nejakou nezmyselnou psychopicovinou, zamranou na kvakanie s inymi buchtami , ale zaplnuje to jej kalendar, ako dolezita cinnost mi nevyhovuje. Proste normalna realna zena na bezny pokojny, harmonicky vztah uz neexistuje.

bekuska

ahoj, ja mam podobny problem len mam 29 rokov, mala som vztah skoro 8 rokov, bolo to fajn, len casom sme zistili, ze si uz nerozumieme, ze sme len kamarati. City a intimny zivot isli nejak bokom. Teraz sa snazim skoro 2 roky najst priatela a marne. Tiez mam napadnikov, ale nikdy to neprerastie do vztahu. Stale mi nieco chyba pri tych chlapoch. neviem kde sa normalni chlapi pohybuju, na diskoteke vacsinou chlapi hladaju iba dievcata na jednu noc a v baroch aj ked vidis nejakych sympatickych tak sa nemas ako s nimi zoznamit. Ak prides na to, kde hladat tych normalnych prosim daj vediet :o))

Lucka86

Prepáčte, ten príspevok tu nemal byť v tejto téme, pomylila som sa! Pokračujte v konverzácii ako keby sa nič nestalo a môj PREDOŠLÝ príspevok, si nevšímajte. Ďakujem:)

Lucka86

SOM JA NORMALNA? Hmm...nikdy by som nepovedala, ze tu raz napišem takuto tému, ale stalo sa...Proste mám problém...Ano mám! Konečne si to priznávam! Moji krásny, keby ste len vedeli...Mám 25 a už dobré 3 roky som bez partnera a štve ma to! Som obyčajná,že vraj sympatická baba, a stále nie a nie nájsť toho správneho. O chalanov núdzu nemám, ale zároveň som si toho vedomá, že to tak nemusí byť stále... Priatelia mi vravia, že som moc vyberavá...ale keď ja ti neviem, čo so mnou je :/ Skrátka mám a mala som už toľko možností na vážny vzťah, ale vždy mi tam niečo chýbalo. Ja ani už neviem podľa čoho sa riadiť, či podľa rozumu, či podľa srdca... Keď už je akurát všetko v tom najlepšom, tak vycúvam, alebo skrátka neviem sa rozhodnúť, či to je práve on... Má tu niekto podobný problém? Ako to riešiť, poraďte skúsené hlavy :)

Magy

Msaska, su aj ludia, ktori maju ine priority, nez pivo a kamosi. Lenze takych bezne nestretnes, su totiz vsade inde, len nie s kamosmi, na pive, na futbale a pod. bud uz maju rodiny, alebo sa venuju niecomu uzitocnemu, sportuju a pod. tam hladaj normalnych a zodpovednych, nie na ulici alebo v bare ci na diskoteke ;)

george303

Ja chcem taku ktora ma presne v tejto oblasti dokaze stopnut nie tym ze mi bude zakazovat ale ze ja sam budem chciet pretoze moj zivotny styl nemoze skoncit dobre ...