Pezinok

Meretseger

Fuj, tak ešte že som nemala tú česť s primárkou Lajčákovou, ale s primárom Chocholom na ženskom. Viem, aké to tam je, poznám i klietku, bola som tam pred dvomi mesiacmi, hoci nie kvôli PPP. (PPP = i nemocnica Phillipa Pinela, Pezinok, pripadalo mi to hrozne ironické. To len tak na okraj.)
Totiž, nepokladám za vylúčené, že by som sa tam už nikdy nevrátila, preto sa pýtam, lebo sa mi nepozdáva, že by sa na mňa personál pozeral cez prsty, hlavne keď niektoré sestry boli fakt super... niektoré... no dobre, jedna jediná.

...

Meretseger- ak si tam už nejaký 2-tretí x, vedz, že to tam personal dá jasne najavo... ine spravanie, aj "pomoc".

...

Meretseger, je tam psychosomatické odd., ktoré je otvorené, t.j., môžeš hocikedy odísť na vlastnú žiadosť, reverz, a potom 3 poschodia- zatvorené odd. Ak sa ale stane, že ťa dajú zo psychosomatic. na zatvorené, jasné, že odísť nemôžeš... a pobudneš si tam s osobami, ktoré sú... to je jedno... ale hlavne si tam zažiješ klietky.. čo ťa má zrejme asi posíliť a trochu sa uvedomiť, no nie vždy takáto šoková terapia pomôže, ktorú už spomínaná primárka Lajčiaková často vykonáva.

...

A ak sa nejaka PPP rozhodne nastupit liecbu opat, svoje si nenechaju ani sestricky, ktore vam "to" daju jasne najavo.. to, ze ste strateny pripad a ze ste tam na pritaz. Ale mozno si vas tam aj oblubia, vtedy je pravdepodobnost, ze aj tam tie 3 mesiace vydrzite- co sa teda pri liecbe PPP aj odporuca

...

Pezinok je "najlepší"... jediné čo vedia dokonale je šupnúť pacienta zo psychosomatického na "áčko"... Dokiaľ tam bude veliť pani primárka Lajčiaková, dovtedy to tam bude mať úroveň akú to má... Jej ignorácia, nechuť a pod..

qwerty

??? do PN neberu na zaklade vahy, poruchu prijmu potravy maju mnohe zeny a vacsina z nich ma normalnu vahu, pripadne aj nadvahu

a ano, bola