Akne po vysadeni HAK

regina92

ahojte baby, poslednú tabletku som mala v polovici mája, doteraz mi menzes neprišiel, akurát mám výtoky, a moja pleť je každý deň mastnejšia... dúfam, že to po pár mesiacoch prejde..

lele

babyyy, prosim piste dalsie, co ste mali po vysadeni Yadine???

kedy presne vam zacali a ake priznaky z vysadenia? a ako to vyzeralo s vasou pletou???

dik!

Nela41

lele: Nechcem ťa nejako sklemať alebo tak, ale na internete ani u gynekologičky by som rady nehľadala čo sa týka antiky. Keď už tak čítaj nezávislé fóra ako je toto napríklad, kde ženy píšu svoje skúsenosti, nie články. Nezávislé preto, lebo napríklad tie na antikoncepcia.sk určite nie sú úplne v pohode, keďže tam nikdy nikto nemá problém. A v článkoch sa vždy spomenú spomenú negatíva len okrajovo. Napíše sa áno, má negatíva ale pozitíva prevyšujú a viac sa tomu nikto nevenuje. A prečo je to tak? Vieš si predstaviť, že na svete každá trtia žena to bere. Tie neuveriteľné peniaze sú s prepáčením kurevský kšeft a tak isto aj gynekologovia z toho berú svoje percentá, takže naozaj nespoliehaj sa na tie drísty na nete. Ja som to spravila a teraz ľutujem

didi1023

No gynekolog mi to nepovedal ale povedala mi to moja kožna a vraj ze by sa to do pol roka malo dať do poriadku ale tak u mna to bude asi dlhsie ako vidim

lele

a baby, bolo vam teda od gynekologicky povedane ze to je urcite z vysadenia? lebo ja som citala ze sa to vsetko svinstvo vyplavi do par dni, a ano, chvilu trva kym si telo zvykne na zmeny, ale vraj sa to za prve ma vzdy vratit do stavu ako predtym a za dalsie ked sa priznaky z vysadenia neobjavia hned, tak uz potom nie..nikto iny nema taketo info??

didi1023

No ja som tak mesiac az 2 po vysadeni mala uplne v pohode pleť mne sa to začalo zhoršovať až neskor a postupne to bolo čim dalej tym horšie tak ja už neviem a menštruacia mi samozrejme každy mesiac meška minimalne tyžden a momentalne mi meška už viac ako 2 tyždne to je niečo hrozne po vysadeni ja by som sa k HAK už nikdy nevratila

Nela41

lele: Ono je to individuálne, môže sa to objaviť hneď ale nemusí vôbec. Ja neviem kedy presne som si to začala všímať, v priebehu prvého mesiaca bez HAK to ale určite bolo. Ani priateľ nechápal, čo to so mnou je, pretože ja som naozaj mala úplne bezproblémovú pleť bez akejkoľvek jazvy po akné alebo neviem čom a teraz sa tak mastnie že v zrkadle si skoro vidím odraz aj v čele :( Ja som užívala pár mesiacov Artiziu a potom asi rok a pol lindynette 20 .. Neviem či sa k tomu vrátiť alebo nie pretože ja aj tak musím brať hormóny (Lutenyl) na pravidelný cyklus a mám pocit, že to mi ešte viac zhoršuje tú pleť. Neviem či je menšie zlo HAK alebo Lutenyl :/

marcelina78

tiez niekolko tyzdnov po vysadeni hroza ako sa mi zpotvorila plet, potom som si ju osetrovala kozmetikou vichy, zlepsilo sa, ale dodnes mam s akne problem a to uz 8 rokov neberiem hak ani uz nechcem, lebo po vysadeni som 2 roky nedostavala ani menzes, takze to pekne "rozhadze" hormony niekomu aj na dlhe roky ako mne...

lele

to vazne baby, takto sa vam to zhorsilo???

ja sa taak bojim..vo stvrtok som zobrala poslednu tabletku..cize vraj po 7. dnovej prestavke sa az zacne prejavovat vysadenie..ci nie?? ci vy ste mali hned po vysadeni vsetko v pohode a zacalo to az o par mesiacov??

a aku HAK ste brali?

Ja yadine..asi 5 rokov.. moja plet pred uzivanim bola trochu problematicka- pocas uzivania paradoxne dost problematicka- tak neviem co mam cakat teraz..:(

Nela41

Ani ja to nechcem už moc brať. Je to svinstvo, ale keď tá pleť ma tak štve. Ja už som aj ku kožnej sa nachodila a nič proste furt mastná a škaredá