Čo si myslíte o vzťahu 16 ročnej a 28 ročného?

shellly

Nevidím dôvod prečo by mal byť 12 ročný vekový rozdiel problém..sú dievčatá/ženy,ktoré si jednoducho s rovesníkmi nerozumejú a nemôžu s nimi mať vzťah.Ja mám 22 rokov a priateľ má 42,sme spolu štvrtý rok a všetko klape ako má:-)Ja si napríklad s rovesníkmi vôbec nerozumiem.Mám pocit,že si s nimi nemám absolútne,čo povedať.

lalinaku

jahodka 123 a v com vam to stroskotalo ?? lebo ja mam stavy kedy by som hodila flintu do zita ludovo povedane ale neda sa ,,, do frasa :D uz sme spolu rok a pol a zamilovanost by tu uz nemala byt ale ked ja nemozem ... on ma chápe a ja som dost zlozita mozno aj to ma brzdi a to je len jedna z mnoho veci ..porozpravaj ako ste dopadli

Aja02

xxy, ako vies, ze jeden z miliona? To je len tvoj nazor. Takych parov je mnoho a nemusim ani daleko chodit. Staci mi prejst cca 500metrov k susedom, ktory su spolu 60 rokov a je medzi nimi 9 rocny vekovy rozdiel. Inak, moja sestra sa zoznamila so svojim uz snubencom, ked mala 19 a ona mal 29. Uz su spolu piati rok a idu sa brat.
Ona sa pytala, co si o tom myslia ludia, ale urcite nestala o to, aby ste ju zadefinovali ako "naivku" a jeho ako "pedofila".

lalinaku

vies to som si aj ja myslela ked som sa zacala stykat s mojim priatelom...ja som bola na strednej on ukoncil tazku VS ,pracoval uz.....je inteligentny, vtipny a a o com by sa mohli bavit ??? tak v prvom rade musai mat spoocne zaujmi a ked je holka chytra tak sa necha motivovat a zacne na seb epracovat :D:D :) vacsinou pary s takymto rozdielom...-jeden z nich je svetielko a druhy je vyhoreny ,tym nechcem povedat vyciciavač :)vy sa na atot ak pozerate lebo ste to nikdy nezazili osobne a vlastne ani vo svojom okoli, tiez som to mnohokrat chcela vzdat ale ona ma 16 a to je dost malicko je 1.čka.... nech si to necha na neskor , napr, ja si nemam co povedat so seberovnymi , s nimi by som nemohla riesit trebars veci o Bohu, nejake duchovno , ba ani zivot lebo maju iba taky rozhlad ako ja a ten starsi mi imponuje a vyhovuje v tomto ovela viac,.
opakujem ze vsetko je o intelekte , o prisposobivosti o chapani a laske.... ale cim su ludia starsi a zrelsi tak problem s vekom sa straca ... od 18 vyssie :)

xxy

aja, lenze ty rozpravas o pripade 1 z miliona, navyse kedy sa ludia skoro vydavali a vsetko hlavne z materialnych dovodov, aby bola dievka cim skor z domu, aby mal kto robit na poli a pod. a kvoli tomu, ze sa to kedysi jednoducho tak robilo. vacsina starych rodicov je spolu, kym 1 z nich neumre. a zakladatelka sa jasne pyta: co si o tom myslite?.. tak asi chce vediet nazory ostatnych.