Čo si myslíte o vzťahu 16 ročnej a 28 ročného?

AdamKrt

Kamaratov kamarat mal 28 rokov, ked si narazil 18 rocnu babu. Preslo 5 rokov, teraz ma baba 23 a on 33 a uz ma reci, ze by bolo treba omladit...

Je naivne si mysliet, ze dospely muz, bude mat si co povedat so 16 rocnou cucoriedkou.

Muz v takom veku je tak maximalne stastny, ze si honi svoje ego, ze zbalil mladu, peknu, sviezu babenku na sex. Na nic ine taku zabu mat nebude. Vztah mu vydrzi niekolko rokov, potom sa dievca zacne menit a on bude chciet zase mladu.

Pretoze, keby to myslel vazne, tak si nebude hladat partnerku medzi detmi. Samozrejme, pred babenkou su to same kliny do hlavy a med okolo ust, ale kamaratom to povie inak.
---------
Tiez som sa divil, co ten kamaratov, kamarat, ma take reci. Jeden mi hovori o ich vztahu - ze vsak je pekna, to staci. Tak asi na co ma muz taku mladu a peknu babenku ? Ukazovat sa, vystatovat v partii, posexovat, odhodit.

Nehovorim teraz o rozdielnom veku, keby bola ona starsia. Ten vekovy rozdiel moze byt aj OK, ale nie vo veku, ked ma ona 16 rokov.

Samozrejme, existuju vynimky, ale na 99,99999 percenta to dopadne tak, ze ked omrzi, pojde si hladat dalsiu cucoriedku...

nefinka

presne ako tu uz niekto napisal, na takom vekovom rozdiele nezáleží, ALE záleží na tom, v akom období sa tí dvaja stretnú..

mne sa tiež vždy páčili starší chlapi /rozumej 8 a viac rokov starší odo mna/..
a ako to dopadlo? keď som mala 17 bola som s človekom, kt. mal 25..hej, zo začiatku som vravela tak isto, že pokiaľ sa milujeme a blabla tak na tom nezáleží, ale neskôr som pochopila, že záleží..boli sme spolu pár rokov a čo sa stalo?on už chcel rodinu a ja som mala 20 a povedala si:WTF? rodinu? chcela som si "užívať" mladosť..nie v zmysle chodenia na diskotéky a flirtovanie a balenie všetkého mužského pokolenia okolo mňa, proste som sa v 20tich necítila na to, aby som si zakladala rodinu...

takisto mám kamaráta, má cez 30 a pár posledných báb čo mal, mali okolo 19-20.. Kameň úrazu nastal, keď sme chceli, aby nás s ňou zoznámil..nezoznámil.. a vieš prečo? mal ju síce rád, ale uvedomil si, že proste tie baby sa chovajú detsky a s nami si rozumieť zrejme isto nebudú a on s nimi asi tiež nie.

Teráz mám 27, priateľ o desať rokov viacej a vedľa mňa tu leží môj 4-mesačný synček..Proste sme sa stretli v dobe, keď obaja sme túžili po tom istom a obaja sme už vyzretí..a na tom strašne záleží!

nashira....

Suhlasim s Magy vo vsetkom na zaver by som dodala, ze tie nasledky by si poniesla pri rozchode s hociktorou vekovou kategoriou. Laska je mocna carodejka......poddla mna mozte mat peknu buducnost.....vsetko zalezi uz na vas.

kukucko

Vek nerozhoduje ale naznacuje, ze neskor, ked dievca dospeje a vyzreje na zenu, mozu prist problemy. A neskor, ked bude mat muz 50 a pridu hormonalne zmeny, nebude zeninym poziadavkam stacit.

lulu22

tak môj 27ročný kamoš si dobre rozumie so sestrou našej spoločnej kamarátky, ktorá má 16rokov. všetci do neho rýpeme, že čo spolu majú, ale on sám hovorí, že je moc mladá, aj keď je super všetko, lenže to je také čudné.. a on učí na strednej, medzi takými "deťmi"takže nie.

ale zase mám známeho, ktorý žil 3roky s 24ročnou babou a on má 36.
ono to asi fakt záleží, že kedy sa tí dvaja, s takým vekovým rozdielom, stretnú..

Magy

pre xxy: co takto si poriadne nastudovat zakonnik??? Ak mas na mysli sex, tak nevies, o com pises.

Trestné je iba vykonanie súlože s osobou mladšou ako 15 rokov. (teda 14 a menej)

Takže v 16-tich už pod zákonom NIE JE.

K tomu, co napisala dadula o akejsi deviacii sa uz vyjadrovat radsej nebudem vobec, to fakt nema cenu komentovat take bludy.
-=-=-
Jeden z mala tu rozumnych nazorov - Aja02, M25.

Ludia, kde beriete tu istotu ze ANO alebo NIE??? Poznate ich?
Vyjst to moze aj nemusi. My to tu nedokazeme posudit, tak sem prosim nepiste take bludy ako "neexistuje; chce ta len vyuzit; zabudni; urcite to bude fungovat; atd.)
ja som toho nazoru, ze treba skusit a zivotna skusenost, nech bude akakolvek, bude na nezaplatenie. Najme pre tu mladu slecnu.

Ale k teme: Samozrejme, ze je vysoka pravdepodobnost, ze to skonci fiaskom. Osobne vsak poznam pary (a nie jeden!) s podstatne vyssim vekovym rozdielom a tiez zacinali dost skoro. Dnes su rodina, maju deti a vsetko klape.
Takze...?
Slecna nech sa zariadi ako sama chce, ale nech si uvedomi aj to, ze ak ostane tehotna, v pripade krachu takehoto vztahu si ponesie nasledky po cely zivot ona, nie jej partner.

natalka2

bola som kedysi v podobnej situacii,akurat som mala trochu viac rokov.ja som si myslela, ze je to laska, on to myslel skor sexualne:P takze som si pekne nabila hubu a poucila som sa:)

Leela333

Aja, ale tu nejde o nepochopenie, tu sú totiž aj starší a skúsenejší ľudia, ktorí chápu to, čo ona ešte nie a príde na to až časom...

Inak Blondula a Dadula... :D :D :D :D

Aja02

Ak si spolu rozumiete, preco nie? Ten vztah si budete budovat vy a nie niekto z tohto fora, takze nechapem, na co sa vobec pytas na nazory ostatnych. Pochopenie tu od vacsiny aj tak nenajdes. Ty tu budes za blbu pubertacku a on za uchylneho pedofila. To, ci ten vztah vyjde a ci ma buducnost zalezi od vas dvoch...