Na zamyslenie !

malickaaaaa

0vecka mas pravdu ked stale potom rozmyslam, ze tak sa zbytocne trapim a premaham a tak s by som si dala pirule a mala by som usmev na tvari (dufam :DD)

ale tiez dumem nad tym pivom ci par poldeci pred odletom :DDD

0vecka

2 malickaaa ak to zvladnes tak nic neber... tym ze to zvladnes sa celkovo posilnis... ked si zoberies nejake lieky tak sa tomu len vyhnes

anamarie

malickaaa ano, lieky su. Moj ocko mal panicky strach letiet, uz len ked si predstavil, ze ma nastupit do lietadla. Lekar mu dal na to tabletky - bohuzial neviem, ako sa volaju a vraj potom nemal strach z nicoho, ze uplna pohoda.

lost

Maoam

a to si asi nevidela rumunsko :P

oproti tomu je slovensko ako vatikan ;)
(uplne seriozne :D )

ale bezpecnejsie som sa citil tam, lebo ludia aspon vedia jazdit, i ked sialene bez pravidiel..

Maoam

malickaaa, ja ked sedim v lietadle, tiez len cumakujem, ako si kazdy treti hned lupne alkodrink :DD, len co sa objavi stewardess :DDD

malickaaaaa

0vecka este sa tam pripijem a ma na palubu nepustia :DDD
... zartujem ale chystam sa aj na to najblizsie, inac pred odletom celu noc balim vobec nejdem spat aby som bola velmi unavena a budem spat v lietadle ale mna z toho napatia tak preberie, ze sa mi ani zaspat velmi neda potom :D

ale skusim sa na to pozriet s inej stranky ako mili pisala ze ma s toho zabavu a dufam, ze to budem zvladat lahsie :-)
vdaka za rady ludkovia