Silný Dátum Narodenia

Príspevok v téme: Silný Dátum Narodenia
ondrejka

ahojte,
čo to znamená, ked mi veštica povie, že mám silný dátum narodenia??? čo s tým zmožem??:D

chcela som poradiť, ohladom pvoolania, tak to, ktore som si vybrala, sa mi udajne nehodi-to sa trafila, a to, čo chcem, že mám ísť za tým..no a plus to, že mám silný dátum narodenia...

odpvedajte niekto, kto sa tomu venujete, viete mi naozaj odpovedať, čo to znamená, čo s tým , ako to využiť..alebo máte skusenosti s veštením..a podobne,,že na to verite..boli ste si dať veštiť, a pomohli Vám.

Dakujem.

ajajaja

ondrejka vsetky tie 'chujoviny' su tvoj horoskop ze v akom postaveni boli planety v case ked si sa narodila...preto hovorim,ze jednotlive konstelacie ,kt.ta ovplyvnuju si mozu aj odporovat popisom...treba si z toho vybrat hlavne tie veci suvisiace s pracou,tam to aj mas napisane...ak mas cas, tak si kludne vsetko uplne az nadol precitaj

a vyskusaj hlavne ten typologicky test MBTI...a tam ti ku charakteristike aj vypise,kde by si sa mohla uplatnit

ondrejka

ajajaja - dakujem ti za to.

Avšak mám tam trošku chaos. Ked zadam tie moje udaje, tak mi tam vyhodi nejake ascendenti, a potom nejake ,,chujoviny...vela domov v tom ktorom mesiaci...ale ja neviem, ktore je pre mna písane..
Pretože tam mi vyhadzuej všetky planety, mars, jupiter, saturn, a vravi sa o každom znameni, že ked je v nom, tak čo to znamená, a ja ked som trebárs kozorožec, tak si mám prečítať všetky tie planet,y ako sa chovaju ked je tá ich planéta v kozorožcovi??dobre to chápem???:-(((

ajajaja

ach jemine :DD

teraz mi napadlo, ze existuje aj normalna psychologia, nie len nejake hranie s ciselkami ,kt.mozu sediet...
1.predpokladam ,ze chodis bud na strednu/zakladnu (???)
2.robili ste iq testy? ono sa to vola vraj test studijnych predpokladov...ale to ti vlastne len pomera iq a odsuhlasi ci neodporuci to ,co si napises akoze chces byt...aspon u mna to tak bolo .
3-CO MOZEM DALEJ PORADIT- skus si spravit MBTI test...mozes aj viacero stranok, ak vies obstojne anglicky ,tak aj v aj si to mozes urobit...ti priradi 1 zo 16typov a dost dobre to vie cloveka charakterizovat, avsak samozrejme, snaz sa odpovedat uprimne , neprikrasluj nic...a nech ho niekto i za teba pre porovnanie urobi

ajajaja

ked sa ti chce, tak si urob aj ten astro horoskop, zisti si o kolkej si sa narodila, ak to nevies, mozno si mama bude pamatat ...
teda- chod na tu stranku - klikni na astrologie a tam potom na osobny horoskop, tam zadas potrebne udaje a ked sa ti to vsetko nechce citat (a hlavne to neber doslovne) ,tak ohladom zamestnania si pozri ten 6.dom a mozno 10.dom...MOHLO by ti to pomoct, ale necakaj, ze ti tam vypise vsetky profesie ,kt.sa k tebe hodia este aj s narokmi pocnuc prijimaciek po statnice atd.:D

ondrejka

ajajaja - živel ohen su vlasten cholerici???

a terz k tomu, čo si mi napisala. kukla som tu stranku najdise.cz

numerologie.najdise.cz

a den narodenia - uplne vyšlo, skoro všetko, riadne mi to sadlo..ako to mám teraz brat,??

ja by som fakt potrebovala niekoho , čo je skuseny..a velmi...ale velmi poradiť kam smerovať, aku skolu..atd...
ale dakujem:-)

petrisorka1 - ja už neviem ani komu veriť, niekto pise to, druhý ono:D:D

ale

petrisorka1

ondrejak nic si nerob z tych co nevveria na vestenie. ja verim, mam vlastne skusenosti, "vlastnu" vesticu. prvykrat som u nej bola nahodou (kamoska nemohla). a povedala mi ze do pol roka vidi veliky uver a aj stahovanie , vtedy som vobec nemyslela na to, ze sa budem stahovat, bolo mi dobre tam kde som, ale potom asi za dva mesiace som nahodou kupovala byt- priatel ma nahovoril, nech kupime vacsi (on nevie ze chodim k vestici, tiez neveri), jasne ze hypoteku sme brali. potom mi este povedala, ze zmenim robotu, co som absolutne nepripustala, lebo v praci som bola nadmieru spokojna, aj s platom aj s kolektivom, ale na jesen prisla ponuka , ktora sa neodmieta a som v novej robote.
no ale k tvojej otazke, ja si myslim, ze je to urcite nieco spojene s numerologiou, na 100%, skus sa na takych strankach popozerat o vyzname cisel a mozno najdes odpoved.

rebellin

Čo je to skúsený astrológ? Lebo jediné čo astrológom úspešne ide, je vyťahovanie peňazí z vreciek naivným ľuďom. V tom sú asi naozaj úspešní, zvyšok je podvod.

ajajaja

no ona musela povedat kazdemu ine, aby nehovorila vsetkym to iste :D...mozno mas zivot.cislo ci co ti to vestila take,ze k tomu priradila cinorodost a tebe to sadlo...

co som si tu stranku pozrela , tak sa mi zda poloamaterska, dokonca tam maju aj chyby...napr.ze zivel ohen- sangvinici ...

ak chces nejaku fajn stranku ,tak skus zverokruh.sk alebo najdise.cz...tam ti vypocita kvazi osobny horoskop podla casu a miesta narodenia, len hacik je trochu v tom,ze tie konstelacie si aj odporuju a mozu vplyvat velmi aj nemusia...ja som sa pred casom do tych veci tak zazrala ,lebo som tiez nevedela,co studova...i tak mi to poradilo daco ine ako v skutocnosti studujem, ale zas moja chyba, ze som sla na nieco, na co nie az tak velmi mam,ale racio dovody u mna zvitazili a nechcem ostat po skole nezamestanana...

a este 1 vec: ja som si vsimla, ze ked si spravim napr.zhoda partnerov cez numerologiu tak si odporuje s astrologiou :DDD tolko k doveryhodnosti niektorych portalov...ono by to chcelo osbne si so skusenym astrologom sadnut...ale to stoji tak 15-33 eur