Silný Dátum Narodenia

Príspevok v téme: Silný Dátum Narodenia
ondrejka

ahojte,
čo to znamená, ked mi veštica povie, že mám silný dátum narodenia??? čo s tým zmožem??:D

chcela som poradiť, ohladom pvoolania, tak to, ktore som si vybrala, sa mi udajne nehodi-to sa trafila, a to, čo chcem, že mám ísť za tým..no a plus to, že mám silný dátum narodenia...

odpvedajte niekto, kto sa tomu venujete, viete mi naozaj odpovedať, čo to znamená, čo s tým , ako to využiť..alebo máte skusenosti s veštením..a podobne,,že na to verite..boli ste si dať veštiť, a pomohli Vám.

Dakujem.

ondrejka

neviem ako by som vam to vysvetlila, ako to myslím, aby ste to chápali...

napr, ludia v kancli...8 hodín..pohoda..prídu domov..a zase oddychuju - poznám takých...

Ale ja som na brigáde 4hodiny na zadku a od rána ma mrle žeru..musim neustale vstávať..aspoon kusok si prejsť cez kancel..

prídem domov..a hoci citim unavu..tak stále nemám pokoj a len by som chodila a niekam šla..a vlastne na tejstránke:

www.moneo.sk

vela ludi sa tam pytalo ohladom roboty..a len men toto povedala...ja som fakt dosť na pohyb...

ajajaja

pocuj, to kazdemu druhemu by mohla povedat,ze je aktivny a potrebuje sa hybat a ono by to sedelo :D ja osobne verim tomu, ze existuju ludia, kt. vedia vestit(z ruky, z kavy ...) popripade vedia spravne interpretovat osobny horoskop (astrologovia), alebo vycitat povahove rysy z pisma (grafologovia) ALE tiez existuje velmi vela ludi, kt.toto nevedia, len sa tak tvaria....najlepsie ako ich prekuknut je davat si pozor hlavne na tie otrepane vseobecne frazy , sem tam nejaka ta lichotka a hlavne nic velmi konkretne.

Yersinia

mne tiež povedala liečiteľka že mám silný dátum narodenia, a to preto, že súčet všetkých číslic v dátume narodenia dal číslo 8. Ale možno tvoja veštica má na silný dátum nejaké iné kritériá, neviem :)

ondrejka

nie je tu niekto, čo mi ešte odpovie??? je tu aj tema ohladom magie, tak niekto stade,??

naozaj ma to zaujíma ale na nete nemožem nič o tom násjť:-(((

ondrejk

a to som chcela poradiť ohladom povolania, že či je to pre mna ono, a ona mi pvoedlaa že ani nie, že proste sa potrebuje mhýbať, mať pohyb..a je to tak..

ondrejka

www.moneo.sk

todle to:D je to link, kde su tie veštenia zadarmo, kde ak si vasu otazku vyberu, resp. stihnu na nu odpovedať, tak si to možete prečítať, no a mi odpvoedali..a aj sa trafili, do toho mojho, že aká som, že som proste aktivný človek ,že sa potrebujem hýbať..tak ja neviem..skade by to mala zrazu????