Zážitky s mužmi

Príspevok v téme: Zážitky s mužmi
katulik 32

túto tému som založila, z toho dôvodu, že čítam tu rôzne problémy žien a mužov vo vzťahu a zaujímalo by ma čo najhoršie vo vzťahu prežili a ako sa s tým vyrovnali, prípadne ako ich život napredoval ďalej či už s daným partnerom alebo bez
prípadne ak nejaké problémy boli, či sa im to podarilo dať dokopy a ako...
skrátka ma zaujímajú rôzne životné osudy ľudí vo vzťahu, čo sú ľudia schopní pretrpieť, tolerovať, ako milujú, nenávidia, ako sa trápia, prípadne sú šťastní.....

Maoam

urob praktikum v azylovych domoch, socialnych centrach, rehabilitacnych klinikach psychosomatickych klinik, kde su aj traumatizovani pacienti (casto zo vztahov), v poradenskych centrach a tak, pripadne chod studovat psychologiu a otvor si vlastnu prax a dozvies sa vsetko co pises vyssie vratane prezivania ludi, z reality vztahov, co len chces vediet

katulik 32

bondula a čo ti nevyhovovalo na tom milom, pokojnom
a ten sexuálny abstinent v posteli to bol tiež zrejme extrém
natália tak si mala šťastie.....to fakt, keby si tak ostala s tým týpkom tehotná ty....ta by to nebolo bohviečo...teší ma, že máš teraz milujúceho partnera

Nataliaaa

Ja som tiež pozažívala všeličo, ale jediné čo mi uschvelo v pamäti je jeden nemilý zážitok.
Zaľúbila som sa do jedného chalana on mal v tedy 25 a ja 18. Stretávali sme sa kedy sa len dalo, bolo nám spolu dobre, no aspoň mne s ním, neviem ako to bolo z jeho strany. Ale raz sa mi prestal ozývať, vypínal si mobil, ani neprišiel nič. Tak som začala zisťovať čo sa deje a keď som sa spýtala jednej jeho známej čo je s Radom ona mi povedala: Veď Rado sa v sobotu žení....skoro ma presotilo! Nakoniec sa mi po mesiaci ozval a povedal, že je to pravda a musel sa oženiť, lebo jeho bývalá frajerka ostala tehotná....po vyše roku som sa s ním stretla a stalo sa čo sa nemalo! Boli sme zase spolu, ale našťastie som dostala rozum a dala od ženatého muža ruky preč....vtedy som si povedala, že nenávidím mužov a dva roky som bola sama. Teraz mám už dva roky partnera a milujem ho nadovšetko a toho čo ma sklamal...nechcem ani vidieť... :)

kukucko

egoizmus, tolerancia - toto urcuje schopnost zit s partnerom
laska - ta sa vzdy najde, ked sa hlada, ked je potreba nebyt sam

Blondula

ja som mala priatela aj strasne mileho,pokojneho,aj sexuchtiveho,aj "abstinenta" v posteli :D naposledy hulvata,agresivneho a ziarliveho !! ... takze aj mna by zaujimalo,ze aky typ sa ku mne hodi :D

katulik 32

veď aj ja tak práve preto ma zaujíma, či sú typy ľudí, ktorým vôbec nie je dopriané žiť v partnerstve....alebo je to typom človek, že stále priťahuje tých istých....