Vraciam sa ku chôdzi, snáď schudnem ako predtým...

Príspevok v téme: Vraciam sa ku chôdzi, snáď schudnem ako predtým...
jojaefektova

3 mesiace som sa venovala chodzi, rano aj vecer spolu asi tak 5km
schudla som vtedy 8kg, nijak inak som necvicila sem tam par brusakov.

teraz som si vyznacila taku trasku cca 11 km, tiez rano a vecer.

plus strava atd...

ALE, mam cvicit aj posilnovacie cviky ? lebo mne sa vzdy stane ze to ma odradi, cinky, fitlopta, kliky....to mi vzdy pokazi ten prvotny elan...

mala by som cvicit aj to ?

mate59

zober si dve 1,5 PETky s vodou a použi ako činky, rob si rozne série,postupne zameň za 2 litrové.Plávat sa dá aj v prírodnom ak máš poruke nejaký lom, štrkovisko...

jojaefektova

bicyklovanie nenavidim zo vsetkeho najviac, ja viem ze by som takto zmyslat nemala, ale to je pre mna to najnudnejsie.

a na plavaren nemam peniazky :/

tak pridam tie brusaky. a co mam robit z pazami, ja som ich nikdy nemala chude aj ked osm na ost. oartiach chuda bola.

mam ich take macate

mate59

pokračuj ďalej s iba chodzou,záleží aj na tvojom zdrav. stave a kondícii,stave kĺbov,ak spomínaš bolest píšťal.Prípadne skús palice NW a skúšaj svižnú chodzu.Beh asi nepripadá do úvahy, možno indiánsky beh.Svižnou chodzou sa dá pekne schudnút a dostat sa do kondície.
Človek by mal za den spravit celkovo asi 10000 krokov,mimo to si pridaj svoju prechádzku a ak ta posilovanie neláka, nerob to a skús napr. bicykel, plávanie.

jojaefektova

to bolo December 2011 - februar 2012,

od marca som 2 mesiace pracovala - sedave zamestnanie a az doteraz je to 12 kg navyse od februara

helouhelou

a tie 3 mesiace boli posledne 3 mesiace alebo niekedy v minulosti? inak poznam aj ja cloveka co fajnovo schudol obycajnymi prechadzkami kazdodennymi.

majkaaaaa

Posiľňovacie cviky sú potrebné na spevnenie ak chceš schudnúť viac kíl,aby si nebola ako huspenina,aby Ti neviseli kože. Ak len cca 5 kíl, tak myslím si,že postačí aj tá chôdza.

jojaefektova

trvalo mi to cca 1 a pol hodky.

snazila som sa udrziavat tempo 40 - 45 krokov za minutu. ale nie vzdy mi to islo, pamatam si ze som mala dost pístaly odrvnane stoho :D

teren, bol, chodnik - beton, a cast z toho lesny chodnik