Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco si neviem najst priatela

mimaa

Teda som necakala tolky zaujem o temu,o nase dieta s ex sme sa velmi dlho pokusali,stalo sa co sa stalo,viem ja.bodka.pisem, ze som si sebestacna a do konca zivota je aj o mojho syna postarane,cize nepotrebujem mat niekoho pre peniaze.ak vam posobim povysenecky,ze som napisala "atraktivna" predsa mam usi a pocujem ci uz od zien a muzov obdiv oddavna.ale toto som tu rozoberat urcite nechcela.urcite je to tym,ze chodim menej so spolocnosti a na 95% sa venujem dietatu.Bola som cez vikend von,zoznamila som sa s jednym chlapom a povedal mi,ze mu to trvalo kym nabral odvahu ma oslovit.Chyba je urcite v tom,ze chodim malo do spolocnosti.

JahO_Odka

Keď nemáš partnera, tak je chyba možno aj v tebe... možno si príliš zaneprázdnená niekoho hľadať. Alebo príliš výberavá niekomu kývnuť na rande :)

milli11

A niektori chlapi chcu uz dokonca trochu vacsie deti, ktore uz netreba prebalovat. Vid priklad - moj byvaly frajer. taki si radsej zoberu zenu s detmi, aj s viacerymi, hlavne, nech uz nemaju plienky. Vlastne, nielen on, v okoli pozorujem viacero mladych chlapov, vek okolo 28, ktori si beru starsie, asi 40 rocne zeny, ktore uz aj maju deti, asi novy trend. :(

lost

beskyd ma jednoznacne absolutne pravdu :P
ale len relativne :)
:D
Dnes som bol v obchode, a vidim tam babu, zatial vsetko v norme, ved baby v obchodoch normalne nakupuju, nie?
Ale tato mala nohy tak tenke, ze by som stavol 10 000 EUR na to, ze obvod stehien bol pod 50cm.. (tj. d=16cm)
A mozno aj 40cm :D ale na to uz nic nestavim. Zas az tolko casu na pozorovanie som nemal..Ale proste to bol extrem, urcite extrem..

A akeho mala partnera pri sebe?

Mal na sebe viac balonov ako nejaky saso.. proste napumpovany holohlavy typek :)

ako sa hovori, vrana k vrane sada..

ale iskierka ma tiez pravdu, teda nie len tiez, ale ma..
z pohladu na cloveka sa neda zistit, preco je taky aky je..

Lenze..
ono to je nieco ako obchod :)
pekna baba chce pekneho muza
resp, ista skupina peknych bab je ochotna predat svoj cas za akukolvek cenu, ak dostanu dostatocnu odmenu..
cize preto je mozne pozorovat typka s peknou babou, proste si ju kupil ako tovar :)
a oplati to naopak - muz je ochotny zaplatit akukolvek cenu, aby si kupil cas danej baby..
tj, je ochotny sa vzdat svojich cennosti na ukor toho casu..

cisty trh :D

ale nemyslim si, ze by to bolo pravidlom, proste len mala (urcite percentualne mala) cast "trhu" teda spolocnosti..

a mozem to podlozit dvoma prikladmi, preco si to nemyslim.

moj otec nemal za co kupovat cas mojej mamy, tak isto ako moj dedo nemal za co kupovat cas mojej babky.

ale k teme :D

mimaa - nemyslim si, ze je dieta prekazka fatalna, tj. ze by to odradilo drtivu vacsinu muzov.. skor naopak, urcite existuju aj taki, co by skor uprednostnili uz deti, ako na nich cakat, alebo sa o ne pokusat :) ved vzorka muzov v obrovskej populacii je extremne variabilna/siroka.. konieckoncov, aj takych vztahov je na svete dostatok :)

Blondula

myslienka dakujem ;-) ... ale sak teraz ma napadlo....ved to nie je vsetko ani tak o krase ,ale o tom,ci dany clovek ma nejaky ten "sexepil" :DDD bez toho je krasa uplne nanic !!! ....esteze ja mam oboje :DDDDDDD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.