Problém s kolegom v práci..

Príspevok v téme: Problém s kolegom v práci..
Katrin91

Ahoj, mam 25 r., zadana, pracujem v statnej sprave, s kolegom starsim o 7 rokov sa stretavam odkedy som nastupila do sluzby, on je tiez zadany, minuly tyzden mala ist partia kolegov na zem. širavu na chatu, isla som aj ja so svojim priatelom, bol tam aj Marek s priatelkou, ked mi predstavil svoju priatelku, myslela som ze zomriem. Bola to moja najlepsia kamaratka zo strednej skoly, teraz neviem co mam robit, citim sa hrozne, aj vcera som bola s nim, a potom ma ona pozvala do nich na veceru, zblaznim sa z toho, poradte prosim vas.

Lussy86

Katrin91...ak máš potrebu sa stretávať so zadanými mužmi tak nechaj svojho priateľa tak, nech si žije svoj vlastný život s osobou, ktorá ho bude VERNE ľúbiť... a ty si hľadaj tieto chvíľkové radosti...na rôznych fórach nájdeš dosť nešťastne ženatých alebo zadaných mužov ktorým budeš robiť rohožku...veľa šťastia Ti prajem..len daj pozor, aby sa Ti to raz nevrátilo.... vieš ono sa všetko vždy nejakým spôsobom vráti...

brazilcanka

to teda hej, nechapem na co je clovek vo vztahu, ked sa ma potrebu stretavat s inym kolikom. ak frajera nelubis, co asi nelubis, inak by si nedokazala podvadzat, tak s nim nebud alebo ho proste nepodvadzaj a zvlast este s takym co je tiez zadany. aj keby som bola sama tak si so zadanym nezacnem, to je co za logika, este si aj dopredu vedela ze je zadany. a to ze ide o tvoju kamosku, to mas za trest :)povedz, co ta vedie k tomu mat frajera a zaroven aj bokovku?

alibi

oh dufam ze od neho chytis nejaku pohlavnu chorobu! okamzite sa s nim prestan stretavat alebo bud taka laskava a rozid sa s priatelom nech ma sancu na normalny zivot s normalnou zenou.

Taška

Sa teraz chytáš za hlavu čo? Tak ti treba, chudák tvoj priateľ, keby ten vedel. Uži si tie klamstvá a zamotávačky:)

zewa

Mám pocit, že čakáš že to vyriešime za teba. Je to ťažká situácia. Skôr či neskôr sa zrejme vaše stretnutia prevalia. Radšej to rieš teraz. Otázka znie, prečo podvadzas svojho partnera? V čom je Marek lepší? Je to len o sexuálnom vzťahu alebo sa ľúbite? Aký je jeho pohľad na celú vec? Myslím, že je úplne jedno kto je Marekova priateľka. To teraz nerieš.