Mám sa predbežne rozísť s priateľom?

Príspevok v téme: Mám sa predbežne rozísť s priateľom?
biela mačka

Som rozvedená a konečne som si našla muža, ktorý ma má rád a váži si ma. Ale bojím sa, že neskôr sa bude správať ako môj otec (ktorý sa za hocičo urazí, dáva mi prednášky, keď niečo pre mňa urobí, mi to neskôr vyčíta atď...). Vraj partner je taký istý ako otec, tak neviem, čo s tým.

Leela333

Drž sa ho zubami nechtami ak s tebou dokáže vydržať :-D :-D

Ale teraz vážne...to je tak stupídny dôvod, to keby sa každý "predbežne rozchádzal" s niekým, lebo "niekde hovorili, že..." tak ľudstvo vymrie :-D

Blondula

neviem si predstavit,ze sa s niekym "predbezne" rozidem :D to ked si ten tvoj najde priatelku a zistis,ze je to skvely clovek,budes ho chciet zase naspät ??? :D troska divne....

kafe

biela mačka :) tvoja otázka je ináč veľmi vtipná. Nie, predbežne sa s priateľom nerozchádzaj. Ak sa začne správať ako tvoj otec, potom uvažuj čo s takým vzťahom.

P.S. Adam je sympoš, žiadnu fyzickú (ani psychickú) vadu som si nevšimla.

jahodka123

Vraj?? To si akože niekde čítala ?? Bože, baby a časopisy (seriály, telenovely). Nič neurobil a už ho chceš potrestať, lebo si myslíš, že to a to v budúcnosti urobí? Tak toto je pekne choré ! Chudák chlap...

AdamKrt

biela mačka Dnes 10:21

a/ ja vztah mam
b/ nerypem do toho, tam kde neni problem
c/ co je na tom nenormalne, ked chlap nechce pretiahnut hned nejaku zenu, ked vie, ze to nemysli vazne a chce si zacat az vtedy, ked bude chciet ist do vztahu s tym, ze je pripraveny aj na pripadne nasledky, ako dieta, rodina, materialne zabezpecenie, atd ?

Ked clovek nieco flaka a nevenuje sa tomu, tak asi tazko mu to same padne z neba. A to som robil do 30tky aj ja. Ked som sa intenzivne zameral na hladanie vztahu, dostalo to uplne iny spad.

A ci mam nejaku fyzicku vadu ? Nie. Praveze v poslednych rokoch pocujem len od zien lichotenie /aj ked ho nevyhladavam/. Ak chces nezainteresovany nazor, opytaj sa tu na fore KAFIK - ta ma raz videla nazivo :)

Skus to brat ako konstruktivnu radu a nie utok. Vazne hladas problem vsade, len nie u seba.

anjelik

Mačička, máš pravdu, vraví sa, partner ako otec. Ale ono je to myslené trochu inak, ako si to ty pochopila. Žena si môže vyberať podvedome partnera, ktorý jej pripomína otca, ale v tom DOBROM. To, čo na svojom otcovi milovala, TO hľadá u partnera. Ak by si si trebárs na svojom otcovi vážila najviac inteligenciu a kultivovaný prejav, tak to hľadáš aj u svojho milého. :o) Ale to by si nebola ty, aby si neriešila. ;o) Tak hlávku hore a drž sa.

iskierka

suhlasim s Adamom, bohuzial :( tiez sa mi zda, ze v hlavicke nie je vsetko ok...nechcem si predstavit tie procesy a myslienkove pochody v tvojej hlavke a vsetko co riesis:(

ja ani neviem ci by tu psycholog vobec pomohol... ked ona stale bude iba to svoje "a ved hovori sa.." a "vraj hento" .. "lenze tam pisali, ze..."
neviem fakt co tu poradit, snad hlavne iba tolko, ze sa s nim preboha nerozchadzaj! :D