Moj najvacsí problém

Príspevok v téme: Moj najvacsí problém
qwertz

Zdravím, ja uz fakt neviem co si mám o sebe mysliet. Som jediný normálny clovek? (ja viem, ze nie ale aj tak...). Vsade vidíte ako sa niekto kürví, len ja som „ten slusný“ ktorý má nejakú dostojnost/zábrany.
Mám 20 rokov, pomaly uz 21. Este som nemal ziaden vázny ani menej vázny vztah. No pritom nevyzerám nejako zle, proste priemerný vzhlad. Vsetci rovesníci uz majú alebo mali vztah alebo nejaké skúsenosti so vztahom a podobnými vecami. Len ja „slusniak“ nie. Posledných pár dní mám velmi, velmi zlú náladu. Dá sa povedat, ze az depresie.

Je uz neviem co si mám mysliet alebo co robit aby sa to nejako zmenilo k lepsiemu. Dost vztahov pochádza s diskoték alebo po znamosti kamarátov a pod.
Po známosti kamarátov nie je ziadna holka k mání a na diskotéky nechodím takze fakt neviem kde sa dá nájst normálny vztah kde by bola holka fakt ze slusná a verná. To je problém dnesnej mládeze/spolocnosti. Vacsina z nich len pije, süká, a pod... Ziadna zodpovednost.
Ja fakt uz neviem, o slusných chalanov nemá nikto záujem? Nikto?! Som pracovitý, rodinný typ, mám rád deti. Viem porobit veci okolo domu co treba, domáce práce (okrem prania teda, uz sa ucím varit dokonca :) Mám dokonca prácu ktorá je aj platovo v pohode.
Nefajcím, nepijem, neberiem drogy... tu je asi problém, ze nerobím tie hovadiny co robí dnesná mládez. A je so mnou aj sranda niekedy, nie som suchár ako sa moze na prvý pohlad zdat.

Tak sa teda pýtam: robím niekde chybu? Je chyba vo mne alebo v ostatných? Co mám vlastne spravit aby som aj ja nasiel svoju polovicku? To jediné mi chýba ku stastiu, prezívat tie krásne veci, aj riesit problémy aj vsetko co k vztahom patrí, plusy aj mínusy.
Cucáci si nájdu holku hned, a ja aby som ostal sám.
Sakra, F*ck Logic!

0vecka

mne stacilo precitat prvy odstavec... problem je ze ty pohrdas tymi ostatnymi.. no a co ze si niekdo zapicha? ty mu to zavidis a zenske nemaju radi taketo uzliky depresie...

milli11

lost,

tvoj prvy prispevok, smutne, ale pravdive. :(

Ale fakt, kde su ti dobri muzi?

Priklad. Ja som mala v okoli parik. Ona sa za mlada ku...la s mnohymi chlapmi. Potom spoznala jeho a dokonca sa aj zobrali. A teraz, aj po niekolkorocnom manzelstve, jej on nadava do k...v. A stale ju kontroluje, kde bola a aj tak jej malokedy veri.

Potom som poznala parik, kde on opustil dobre dievca, lebo vraj s nou bola nuda a nasiel si inu. To som nechapala, lebo mi obidvaja pripadali zlati. A ta druha, podla mna bola aj skaredsia, ale hlavne drzejsia.

nathalia09

musíš byt trpezlivý,a hladat.ja ked som sa zapojila na jednej stranke do diskusie,nehladala som partnera,bola to náhoda,ked som spoznala svojho milého,ani on nehladal,ani ja-ale stálo to za to.Sme spolu 3 roky a sme štastní.Tak nebud nervozny,a netrpezlivý-láska príde ked to nebudeš čakať.Neboj sa,budeš aj ty štastný,daj tomu čas.

lost

qwertz
ahaa, uz chapem :)
man len irituje (ale nie TY !! :D ) slovenska klavesnica, ze na nej je casto prednastavene qwertZ a nie qwerY ako na kazdej inej medzinarodnej klavesnici :)
proste som si zvykol na Y a nie na Z :)
ale to sa nastastie na dastavit :)

inac ja som na tom podobne ako ty :)
snazim sa byt "triezvy, pricetny, cisty" ale nema to ziadny efekt :D

a to nie len vo vztahu, ze som "single" ale aj v takom, ze sa tazko hlada "clovek" na "zabitie casu" napr - zavolam byvaleho spoluziaka niekam, na nieco, cokolvek, vysledok? chce aby som zostal u neho, pil kofolu a zral chipsy a popripade fajcil vodnu fajku..
pekne no..
alebo dalsi kamos ma zavola na splav a koniec toho je taky, ze chlast a vodna fajka :)
a ked uz aj natrafim na kamosa, co nefajci, nepije, tak fajn, ale taky clovek ma vzdy malo casu :D lebo bud studuje, alebo pracuje :)
napr jeden velmi rad hra frisbee a ked som ho volal bicyklovat sa, tak mi povedal ze je to strata casu :P

proste kazdy ma ine priority :)

ti co piju hovoria na tych co nepiju, ze neziju.
ti co fajcia hovoria na tych co nefajcia, ze neziju.

atd :)
hold, ludia su rozni..

to mas ako so psom.. moj pes je spolocensky, hravy, priatelsky atd..
a niektory pes co stretavam vonku je opravy opak..
ale dokopy sa hrat nevedia :P

tj musia si najst seberovneho :D

chorecrievko

qwerz: moc tlacis na pilu.. laska pride, ked to najmenej cakas.
a nic nie je tak odpudzujuce, ako ked uz na kilometer z niekoho citit, ako strasne niekoho by chcel.. br! :)

qwertz

Lost - to preto lebo teraz na nejaký cas pracujem v zahranicí lebo na slovensku za minimálku robit nebudem. Takze interpunkcné znamienka tu nemám, iba dlzne (aspom nieco :)
K téme: Ja viem lost, ja viem... Je to tazké, skúsal som inzerát, komunikoval som a nic...