znamienka

Príspevok v téme: znamienka
eli66

Je tu niekto s podobnym problemom ako mam ja?Po celom tele mam nespocetne vela znamienok, som z toho zufala, ide leto a ja sa hanbim si dat aj kratke rukavy...:(Som na svete ozaj sama?Ma niekto podobny problem a pozna nejake riesenie?Niektore su uz vonku chirurgicky aj laserom, ale stala ich vela zostalo...nepozna niekto nejaku novu metodu, ktora by ich vedela nejako eliminovat????Poradte prosim, som uz z toho zufalaaa!!!!dakujem

tibor12

Ja by som sa chcel opýtať,že či keď mám veľa znamienok musí to byť nejaká choroba alebo to je len nejaký estetický problém.

agina

Mirkaaa asi ti ho nevybrali cele.Zavisi to aj od miesta na tele, odkial ti ho vyberali a od hrubky koze. Mne ho vyberali na lici, skoro az pri uchu a potom na temene, tam sa to krasne zahojilo.Potom dve na chrbte na boku, tam je koza tensia a tam to mam este cervene.Ale poctivo natieram, i ked to svrbi.

mirkaaa

agina bud rada, ze ti ho skoro nevidno. Ja mam po zakroku uz 3 mesiace a vzdy je rovnake a este k tomu sa mi vytvaraju na tom mieste znamienka....

agina

Peto, mne na tvari vyberali jedno, mam asi mesiac po tom, co mi to vyberali a skoro vobec to uz nie je vidno.Natieram to contractubexom, ona ti ho odporuci. Potom mi vyberali na ruke a dve na chrbte.Po tristvrte roku by ti mali vyblednut.Mne ich kazala natierat a masirovat.No a este k tej cene.Nestalo ma to vobec nic, vsetko hradi poistovna, ja mam spolocnu.Avsak kupila som kavu a bonbonieru pre sestricky a doktorke som dala do obalky 500,- Sk.

ethel

Bambulo,neviem kde aké majú zvyky,ale tam,kam chodím ja vyberú tri a keď prídem na vyberanie stehov,rovno sa objednám na ďalšie...

bambulo7

hmm a funguje to tak ze napr. v pondelok mi vyberu tri a v utorok dalsie tri atd alebo tam musi byt nejaky casovy odstup medzi prvym vybratim a tym dalsim???

ethel

Andrejka,aj ja mám vela znamienok...každý rok na jeseň si tie najväčšie dávam odstraňovať.Tri vyberú na jeden raz.

andrea21

ahojte aj ja mám problém so znamienkami. Mám ich na tele okolo150 a zdá sa mi to strašne veľa navyše sa za to hanbím.Chcem sa spýtať koľko znamienok môže byť z tela odstránených? ja by som si dala najradšej všetky,ale to určite nepôjde. Poradte mi ako sa vyrovnávate s týmto handicapom. ďakujem za odpoveď. s pozdravom andrea

petrik262626

Aginka chcel by som si dať vybrať - mám na Tvári takých 6 trošku väčších a asi 5 na krku... na plastike - povedala by si mi približnú sumu a ešte ma zaujima to, či budu jazvy vidieť a ak ano, tak kolko - resp. či sa časom stratia.. vdaka

agina

Peto najdi si na internete Fakultnu nemocnicu v Martine, tam najdes cislo aj na plasticku chirurgiu, ja si nepamatam ake cislo to uz bolo.....vyberala mi to MUDr.Kerná.