znamienka

Príspevok v téme: znamienka
eli66

Je tu niekto s podobnym problemom ako mam ja?Po celom tele mam nespocetne vela znamienok, som z toho zufala, ide leto a ja sa hanbim si dat aj kratke rukavy...:(Som na svete ozaj sama?Ma niekto podobny problem a pozna nejake riesenie?Niektore su uz vonku chirurgicky aj laserom, ale stala ich vela zostalo...nepozna niekto nejaku novu metodu, ktora by ich vedela nejako eliminovat????Poradte prosim, som uz z toho zufalaaa!!!!dakujem

petrik262626

Agina a dala by si mi na neho kontakt - meno a číslo ked tak aj e-mail? dakujem... MAM OTAZKU na vsetkych.. mam nespocetne vela znamienok na tele vratane tvare - aj vypukle aj nevypukle, aj velke, aj male... Preto prosim uplne vsetkych čo maju takyto problem o DISKUSIU:.. MILUJEM SLNKO, OPALOVANIE. poradte mi aspon nejaký krém alebo niečo aby som mohol byť na slnku a opalovať sa trošku aj ked tak tak po 15tej, bo chcem ist v lete k moru. A este mi aj laserovo odstranovali pred mesiacom 4 znamienka a mam tam jazvu, tak čo si mam na to dať, ked pojdem pred slnko... dakujem vsetkym

agina

Peto v Trencine nie je plasticka chirurgia, ja som z Noveho Mesta nad Vahom a trepala som sa az do Martina na plasticku chirurgiu.

petrik262626

A neviete kto to vyrezava v Trenčíne???...pls... Inak Eli aj ja som bol v EGYPTE minule leto... a vzdy sa opalujem - bo su menej vidiet, ale potom pride zima, pokozka zbledne a sú vidiet a dokonca pribudnú nove...
Najhoršie je to na Tvári a na krku... hm...

riona

noooooo, ja mam tiez strasne vela drobnych znamienok, hlavne po celom trupe spredu a myslelasom ze su to znamienka a ono su to vraj bradavice!!-tada virus hpv. tak neviem. ty to mas isto soosvicky? vraj je toho teraz vela-myslim tych bradavic na kozi.....

sydney

bambulo7
ja som bola v ZA u dr.pevneho,ten vybera po jednom-dokonca aj ploche-mam uz take 2 vonku-za jedno znamienko si mozes priplatit 100SK za jemnejsiu nit,mam sice mensie jazvicky,ale to je v poho,nie su tak viditelne. ale treba mat odporucanie od kozneho

bambulo7

iba triiiiiiiiiiiiiiiiiii :,-( fuuu tak to tam budem chodit celu zimu a preco nie viac?? aspon 5 je tam nejake riziko?

ethel

jasné že odstránia...pri jednej operácii môžu 3 naraz...takže vydrž do septembra,ale to čo ťa na tvári bolí choď ukázať už teraz

bambulo7

to mas pravdu a myslis ze by mi odstranili vsetky co chcem ja?Teraz moc nechcem ist bo ide leto a je to nebezpecne chcem si pockat do septembra

ethel

ak ťa pobolieva,choď to ukázať-zákrok je zdravotná indikácia,čiže zadarmo.Jazvička ti ostane aj po zákroku v neštátnom...odfláknuť môžu aj tam..