znamienka

Príspevok v téme: znamienka
eli66

Je tu niekto s podobnym problemom ako mam ja?Po celom tele mam nespocetne vela znamienok, som z toho zufala, ide leto a ja sa hanbim si dat aj kratke rukavy...:(Som na svete ozaj sama?Ma niekto podobny problem a pozna nejake riesenie?Niektore su uz vonku chirurgicky aj laserom, ale stala ich vela zostalo...nepozna niekto nejaku novu metodu, ktora by ich vedela nejako eliminovat????Poradte prosim, som uz z toho zufalaaa!!!!dakujem

natalia271

ahoj petrik no mam aj na tvari tak trochu,ale 3 su take viac viditelne. a preco si ziarlivy co ti na to priatelka dava dovod? aj ja som ziarliva ale snazim sa byt s mierou a vsetko si s priatelom teda buducim manzelom snazim povedat porozpravat sa s nim. vies ked mam daky problem tak ho riesim s nim. no a tie znamienka ma trapia v tom, ze sa stale tvoria nove a neviem kedy to skonci. a neboj nezostanes sam len si trochu viac ver ked ta niekto lubi,tak ta lubi takeho aky si. a ked nie tak si tiez vyhral,aspon nebudes venovat svoj cas niekomu kto si to neceni. a to ze mas znamienka este neznamena ze zostanes sam. kvoli znamienkam to by bolo chabe clovek zostane sam z inych dovodov. tak sa uz netrap. ale ak by bol daky "liek"na znamienka tak sa ozvem. aj ty daj vediet krasny den:))

petrik262626

Jaaaaj baby baby :)) dakujem, ale aj tak... Je tam to, že som velmi ale velmi žiarlivy... chapete - nejde iba o opalene telo ale ide aj o take zdravo-kožove telo :)) ja sa normálne hanbím sexovať - pri svetle... neviem či je to normálne... Najhoršia je predstava, že ich raz budem mať tolko vela, že zostanem sám - a hlavne v starobe, nebudem mať deti, rodinu... toto ma trápi... Natalka - tak Ty ich asi nemáš tolko ako ja... hm... a nejde o to, či je niekto biely alebo opálený, mne ide skôr o to, či "ich mám alebo nemám"... A máš aj na tvári? Pekný deň a aj Vám prajem všetko dobré...

natalia271

ahoj petrik, tak potom neviem preco mas hlavu v smutku,ved mas priatelku a chce ta takeho aky si. to ze ma ona teraz zdravu kozu neznamena ze jej slnko neuskodi. co sa tyka kupalisk mam na to svoj nazor osobne sa mi hnusi ze si tam maca rit, prepac za vyraz, tolko ludi. je to nehygienicke. a krasna koza je podla teba ta opalena, tak ja ti poviem, ze ma chcelo vela chlapcov a to som biela som skratka ina vycnievam z davu a mne sa to tak paci. nikdy som netuzila by t opalena,len tie znamienka ma trapia. nikomu to na mne nevadi a ani si to nikto nevsimne,len ja sama sa s nimi neprijimam a to je problem. no a cakam babenko a vtedy su rozne tehotenske flaky, aj znamienka sa menia a viac pribudaju to ma trapi. no a som z nitry.prajem ti krasny den a este vela krasnych dni s priatelkou nech vam to vydrzi a aby si bol stastny :))

petrik262626

ahoj petrik, tak potom neviem preco mas hlavu v smutku,ved mas priatelku a chce ta takeho aky si. to ze ma ona teraz zdravu kozu neznamena ze jej slnko neuskodi. co sa tyka kupalisk mam na to svoj nazor osobne sa mi hnusi ze si tam maca rit, prepac za vyraz, tolko ludi. je to nehygienicke. a krasna koza je podla teba ta opalena, tak ja ti poviem, ze ma chcelo vela chlapcov a to som biela som skratka ina vycnievam z davu a mne sa to tak paci. nikdy som netuzila by t opalena,len tie znamienka ma trapia. nikomu to na mne nevadi a ani si to nikto nevsimne,len ja sama sa s nimi neprijimam a to je problem. no a cakam babenko a vtedy su rozne tehotenske flaky, aj znamienka sa menia a viac pribudaju to ma trapi. no a som z nitry.prajem ti krasny den a este vela krasnych dni s priatelkou nech vam to vydrzi a aby si bol stastny :))

petrik262626

Nechcem Ti kazit iluzie, ale bude to urcite blbost... Eli a to naozaj nechodis ani von? a ked priatel chce ist k vode sa opalovat, tak čo mu povieš? Nechcem si velmi fandiť, ale keby "ich" nemam, tak som fakt krásny chalan - absolutne by mi nič nechybalo... no ale mam toto, takže sebavedomie u mna nehrozi... Možno je to dan za krasu. Neviem či sa mi to iba teraz zda, ked kazdeho pozorujem, ale ked idem niekde tak pozeram na ludi a dost vela ludi ich ma, ale nie zase tolko ako ja. Ja som si dal asi 5 laserovo odstranit, ale je to nanic - pretoze je tam fialova bodka - z ktorej sa skor či neskor zase spravi. Eli a mas ich iba na tele alebo aj na tvari?

petrik262626

Nechcem Ti kazit iluzie, ale bude to urcite blbost... Eli a to naozaj nechodis ani von? a ked priatel chce ist k vode sa opalovat, tak čo mu povieš? Nechcem si velmi fandiť, ale keby "ich" nemam, tak som fakt krásny chalan - absolutne by mi nič nechybalo... no ale mam toto, takže sebavedomie u mna nehrozi... Možno je to dan za krasu. Neviem či sa mi to iba teraz zda, ked kazdeho pozorujem, ale ked idem niekde tak pozeram na ludi a dost vela ludi ich ma, ale nie zase tolko ako ja. Ja som si dal asi 5 laserovo odstranit, ale je to nanic - pretoze je tam fialova bodka - z ktorej sa skor či neskor zase spravi. Eli a mas ich iba na tele alebo aj na tvari?