Silné krce a hnačky

zuzanka555

ako prva to mala moja 9rocna sestra ale ona pri tom aj vracala, potom to chytilo 13rocnu sestru,ta mala aj horucky a teraz mna, ja zatial horucky nemam ale ten pocit na zvracanie tu je....

zuzanka555

elly.....niekedy to pride len tak odrazu a asi o 5minut to prejde, inokedy ma chyti krce a musim ist cim skor na wc...

Jefitto

Jj, čaj zo šalvie, pomôže aj kuchynský cesnak- dva stručiky do dňa. Samozrejme, aj uhlie a vyskúšaj aj imodium, to by malo zabrať do hodiny. Ak máš aj horúčku, tak turuj za doktorom. Ak máš vyrozu, alebo črevnu chripku, tak to prejde samé, ale salmoneloza, alebo iná choroba neprejde...

andulkaa

skôr ako všetko iné by mala byť dieta a odlahčenie to znamená 12 hod horký čaj po troške a často striedať s čistou nesladenou mineralkou kvoli úbytku minerálov. pomaly pridávať suchár alebo suchý rožok, ryžu. zemiaky, banán, strúhanú mrkvu s jablkom. sústavne piť. až 3 tí deň pridať vývar, biele maso a pomaly precháddzať na normálnu stravu ale bez sladkostí. ak to neprejde treba ísť na výter. ak sa pridruží teplota alebo vracanie môže byť problém slepé črevo. užívanie liekov môže potlačiť pravú príčinu a problém bude na svete