Kolko najviac sa da schudnut zdravou dietou za 2 mesiace?

Príspevok v téme: Kolko najviac sa da schudnut zdravou dietou za 2 mesiace?
noMoreFat

Ahojte ako čo najviac za 2 mes.schudnut ? viete dake tipy, triky? chcem schudnut tak 20 kil. ale na začiatok mám ciel 10 kil. Nechcem si ale ublízit , dokazem nejesť aj cely den , ale to asi nieje najzdravšie. asi ktomu treba aj dosť pohybu , ze? Je tu niekto kto schudol za 2 mes. aj 15-20 kilo ?Nechcem schudnut tak vela v tak kratky čas , ale zaujima ma či sa to da???

Lalina753

Noro má pravdu. Člověk se nemusí nějak moc omezovat v jídle a ani to není dobré, jen si jídelniček upravit, ale jíst pravidelně!! A hodně pak záleží na tom jakou máš tělesnou aktivitu...doporučuji běh, jízda na kole, in-line jsou nic moc, spíše ti jen posílí zadek a nohy (to je taky super). Určitě je fajn zvážit koupi nějakého posilovacího stroje www.fitnessoutlet.cz a cardiotrening spojit ještě s posilováním ať se postava pěkně zpevní.

Hhh

Chcela som sa opýtať či je normalne ak som pred zimou začala zdravú dietu nejedla som chlieb sladkosti vyprážane veci cvičila som 2 krat denne k tomu som bicyklovala chodila behať a hrala tenis a schudla som 3-4 kg ? Nie je to nejak malo ? A napriklad teraz som prestala na týždeň cvičiť bola som na svadbe kde sa jedli koláče a pribrala som 4 kg takže to čo som chudla od zimi som za týžden pribrala a nikdy som nebola tučna ani som sa neprežierala ani nič podobne

Lulu2011

ak chces chudnut zdravo, nemalo by to byt viac ako 4-5 kg mesacne

ja som schudla raz 10 kg za 2 týždne, islo to brutalne rýchlo, ale padali mi potom vlasy, jedla som vylucne delenu stravu, ziadne pecivo, niektore dni len jogurty

ked som chudla druhy krat, jedla som uz vsetko len zmensene porcie, ziadne sladke, obmedzenie peciva a schudla som za 3 mesiace 7 kg a bola som spokojna diet je kopec, ale najlepsia dieta je taka kde ci pocitas kalorie, to sa osvedcilo mne, mala som pestru stravu, len som nejedla velke porcie a krasne som chudla, nepadali mi vlasy, bola som spokojna, bola to dieta Mira Veseleho

Lily_15

tak v prvom rade som cvicila vo fitku 5krat do tyzdna (2krat spinning a 3krat hodinove kardio a 30 minutove posilovanie) a jedla som na ranajky ovocie, na obed normalne co bolo navarene a veceru pred piatou len zeleninu :) a takto som za 3 mesiace schudla nakoniec na 50 kil :)

nomorefeat1

lili, co si robila ze si chudla tyzden/kg?? porad prosim
Noro - co konkretne aerobne cviky mas na mysli? porad

Noro 29

Pri nadváhe 20 kg je beh nevhodný (záťaž na kĺby) a samotné brušáky neúčinné...môže sa stať, že Ti spevnie už beztak dosť veľké brucho a potom to už len tak nezoštíhliš, treba cvičiť kardio a to striedať s posilňovaním...je tu milión článkov, prečo nečítate a začínate vždy nové a nové diskusie s tým istým obsahom a témou?