Prečo sa ľudia radi vyživaju v nešťasti druheho ?

Príspevok v téme: Prečo sa ľudia radi vyživaju v nešťasti druheho ?
kailla

už toho mam fakt akurát tak dosť. minulý týždeň som bola na nejjakom takom podobnom foŕe, a fakt, potrebovala som radu. mam 20, kamošky mi nepomohli príliš, a mame sa s tým jediným nezdôverím. a tak som zašla na fórum . napísala temu a čakala. lenže tí ľudia ma začali vysmievať , písali aká musím byť tupá,..a atd. a pritom som chcela niečo iné! na čo to vlastne vôbec otvárajú, keď aj tak píšu nezmyselné veci, ? dobíjajú si vlastné ego tým že niekoho zrazia a pomížia,..? ako to mám chápať? dosť ma to trápi..

lost

defacto azet forum.. pokec forum, len oddelenie diva...

pozrel som to ale je neuveritelne rozbite :) zly skin, zle zoradene prispevky, proste nula bodov programatorom alebo navrhovatelom..

no a ihned ako wydim co za ljudi tam pizu taq ma presja xut to tam sitat...

lost

diva? :D

ved tam chodia len luzri :D

co poberaju ficove davky a musia si dobijat energiu na dive :D

lebo na ine nemaju ...

z toho si nic nerob..

ale dik za tip, pozriem to tam :D

obcas sa fakt nudim..

Lussy86

Kailla, na Divu - fórum by som v živote nepísala.... Je tam plno ľudí, ktorí si robia posmech z hocičoho, aj z vážnych vecí... občas som to zvykla čítať a bolo tam pár ľudí, ktorí sa snažili byť za každú cenu vtipní a akože silní... Diva-fórum stratilo podľa mňa význam a ľudia sa tam chodia len akože zabávať a ukázať svoju trápnosť na maximum... nerob si z toho nič... aj pre takých ľudí slnko svieti...

kailla

píslaa som na Divu. na forum. nechcem nikoho urážať, ale odpisovali mi len ženy po 30, ktoré mali skusenosti s hocičím, a medzi sebou si ma začali podhadzovať..mala som ich aj ja 100 chuti pekne dourážať, predsa si viem otvoriť ústa, ale nechala som to tak.

kailla

píslaa som na Divu. na forum. nechcem nikoho urážať, ale odpisovali mi len ženy po 30, ktoré mali skusenosti s hocičím, a medzi sebou si ma začali podhadzovať..mala som ich aj ja 100 chuti pekne dourážať, predsa si viem otvoriť ústa, ale nechala som to tak.