Kruhy pod očami

Príspevok v téme: Kruhy pod očami
karin

Dobry den. Moj problem je ze mam velmi tmave kruhy pod ocami, nie je to z nedostatku spanku alebo podobne mam ich uz od detstva a neviem sa tym zmierit. moja mama ma tiez kruhy pod ocami tak neviem ci je to dedicne a ci sa s tym da vobec nieco robit. vie mi niekto poradit nejaky ucinny pripravok ktory moze tento moj problem vyriesit? doteraz som nasla len prostriedky ktore zmiernuju nevyspate, opuchnute oci, ale ja plet pod ocami nemam opuchnutu len stmavenu do modra. tak mi poradte prosim..dakujem

levandulka33

nemusi ist hned o zdravotny problem, niekto to ma zkratka vrodene, ako aj ja.
Pocula som, ze sa to da zkorigovat injekcne v estetickom salone kyselinou hyaluronovou - vyplnou, neviem kolko to ale vydrzi a je to asi dost drahe, ale aj to je alternativa, lebo ak to nie je zdravotny problem, capanie si ton makeupu pod oci v podobe rozjasnovacov asi tiez skor skodi jemnej kozicke a skor zvraskavie..Ten citron pod oci tiez nekomentujem..radsej ho vypi:D

xxy

citronova vojna :) to znie dobre :) no presne tak, kruhy nad ocami upozornuju na nadoblickovu cinnost, aspon sa tak hovori. staci sa dobre vyspat, pripadne capnut na ksicht nejake sacky caju a dat korektor. niektore si na vatu nakvapkaju mlieko a potru - ci to funguje neviem, ale zda sa mi to prijatelnejsie ako vysusujuci citron.

liliko

citronová vojna- milé damy urobíte lepšie ked si tú šťavu z citróna vytlačíte do vody a vypijete. naučte sa trošku poznať same seba. určité prejavy naznačujú problémy organizmu od samého začiatku ich vzniku. tmavé kruhy nie sú estetickou záležitosťou ale upozornením na začínajúce problémy obličiek, ked ešte ani lekárske vyšetrenie nemusí byť pozitívne. problém treba riešiť na úrovni energetiky bunkových systémov a nie potieraním škvrn tak nič nevyriešite len si poškodíte pokožku

Lussy86

Jahoda.... prečítaj si už prosím ťa konečne niečo o pôsobení citróna na pokožku... že ma spevňujúci účinok a vyhladzuje... prečo kozmetičky dávajú starším dámam extrakty z citróna...bože, prečítaj si to už konečne a potom tu poúčaj ľudí a vyhrážaj sa hrozienkami...
Tešilo ma...

JahO_Odka

Lussy, ohľadne citróna asi narážaš na jeho zosvetľujúce účinky :) Áno, má ich... vďačí za ne kyseline citrónovej, ktorú obsahuje. A tiež má sťahujúce a vysušujúce účinky. Citrónová šťava sa môže aplikovať na pleť až v zriedenej forme. Trebars aj ja sama používam pleťovú vodu s obsahom ac. citrici, ale na PLEŤ, nie na okolie očí.
A moja, ty su kľudne capkaj kyselinu citrónovú na očká :) Keď ti to robí dobre a keď ti v budúcnosti bude robiť dobre behať po svete s vráskami okolo očí na štýl sušeného hrozienka, tak prajem hodně zdaru! :)

eeella

ja mavam tiez tmave kruhy pod ocami ,ale odkedy pouzivam krem na noc .. uplne obycajny - nazov ma ,ze : VITAMIN E - DR.Muller sa mi zda...
uplne mam super plet, a kruhy este su ,ale slabsie:)

JahO_Odka

Preboha :D Dávať si citrón na okolie očí?!
Vrásky, ktoré ti časom vzniknú ti ukážu akú blbosť si robila. Vrások sa už nikdy nezbavíš, ale na kruhy ti postačí uhorka, krém, alebo korektor... tak si to zváž :)

Lussy86

Karin, kruhy pod očami môžu mať dôsledok aj v zdravotnom probléme.
Ja som mávala kruhy pod očami, podarilo sa mi ich zbaviť obyčajným citrónom.... vzala som vatový tampon, ten okrúhly na odličovanie.. nakvapkala som naňho citrón a prikladala som si na tmavé miesta.. Pozor neprikladaj si to na celé oko!!.. Iba jemne vatovým tamponikom poklepkávaj...