Preco je krasa v umelosti ?

Príspevok v téme: Preco je krasa v umelosti ?
Sunny_xxx

Chcem sa len opytat, preco je krasa dnesnych zien v umelosti, a odkial prisiel ten fenomen, byt vychrtla, vysolarkovana , najlepsie blondyna s umelymi nechtami, prsiami, zubami, vlasmi , mihalnicami a asi vsetkym ... To pre normalne baby nie je miesto? A chlapom sa to paci? Ja mam naozaj dilemu, akoze oki , ja mam nejakych 55 kil a pridem si tucnejsia ako by som mala, ale nepaci sa mi, ze sa polovica zien trapi s dietami, len preto , ze poziadavky sveta sa takto zmenili .. Co si o tomto myslite?

beskyd

dadula, no ja nechodim do barov ani do auparku a vidam to tu vsade tak ja uz fakt neviem, ale tak sama tvrdis ze ta to nezaujima takze mas logicky znizeny prah citlivosti a vnimavosti v tomto smere.

bingham

popoluskaaa

To je tiez asi individualne aj uz zien..

mam kamaratky co nahodia kratku suknicku, vysoke topanky...a idu von...sice ostatne zeny sa tak zakerne pousmievaju..., ale podstatne je ze chlapci po nich slintaju...a tie baby maju uplne u riti co si o nich hovoria ostatne baby :)

Dadula56

Beskyd, tam v ba zijem od narodenia, cize 24 rokov, asi chodim na ine miesta, tieto typy,co sa tu opisuju vidam behat maximalne po Auparku a inych centrach,ak sa tam nahodou vyskytnem. V mojom okoli je ich velmi malo. Ale je pravda, ze do barov nechodim, zrejme tam sa to takymi hemzi ak to teda vsetci svorne tvrdia. Uprimne ti ale poviem, ze ma to velmi nezaujima, to je pre mna uplne ina planeta, ony sa paruju s wannabe mafianmi, pripadne uz aktualnymi mafianmi alebo poloprimitivmi. Len to chcem tym povedat, ze casto pocuvam ako v ba su iba zlatokopky a k***, ale ja fakt take velmi nestretavam a to tu naozaj kempim cely zivot. Tiez muzi v mojom okoli maju vsetci uplne normalne, casto dokonca ani make up nepouzivajuce zeny, takze snad to take tragicke s miestnym osadenstvom nebude. Ako som pisala, jedina,co vidam je ta prostitutka nasho suseda, tot vse. Problem je zrejme v tom, ze su to prave tieto typy,ktore su vsade otrcene, potom to tak vyzera, ze to je 100% pripadov.

popoluskaa

Bingham nie je to ľahké, ženy sa porovnávajú. Dokážu sa nepekne vzájomné ponizovat, závidieť si. V podstate sa ženy ani tak nekraslia kvôli mužom, ale kvôli ženám, aj ked to možno nepriznaju. Ženy maju totiž inú predstavu o tom čo sa páči mužom ako muži samotní:) snáď pochopíte ako to myslím

bingham

Sunny_xxx

to nieje pravda...kazdy jeden clovek ma vlastny ideal krasy...a ty sa nemusis nikomu rovnat - hlavne je aby si bola sama so sebou spokojna

popoluskaant

Veru, kolko z mladych bab si neprefarbi vlasy, nedá si spraviť nechty a vyjde na ulicu nenamalovana? Čo bolo kedysi zriedkave je dnes bežné. Ale aj v blave je stale veľa žien prirodzenych. Naozaj, vsimam si to uz len kvôli beskydovi :D

Sunny_xxx

Dakujem za nazory, ja si skor myslim, ze sa muzi na tom skor smeju a tiez si nechcu s takou zalozit rodinu. Prirodzene pekna je podla mna najviac pre nich. Ale to je maloktora.. Mne nikdy nikto nepovedal , ze som skareda, ego si dvihat fakt nemusim. Takze to mi tu nepiste :D Len skor sa nad tymto pozastavujem ... Zacinam mat pocit , ze sa niekomu musim rovnat, alebo co, ze v tomto svete su uz ine idealy krasy a to umele mihalnice, blond vlasy atd. Uz to mam skoro aj ja v mozgu. Hlavne to chudnutie. A ta spokojnost, to neviem ci niekedy pride :D

beskyd

dadula, prid sem do BA a popozeraj sa kolo seba... keby tieto umele zeny chlapov odpudzovali, nemohlo by ich byt tolko. 99% zien v prostredi masirovanom komerciou je umelych a gycovych, o nejakom prejave a vystupovani sa radsej ani nebudem bavit. takze tento typ proste u vacsiny musi ist na odbyt hoci sam nechapem ako je to mozne.

Dadula56

Taka zena ako tu opisujes sa normalnemu chlapovi nepaci. Tiez nerozumiem co to dookola vsetci(alebo skor vsetky zeny) riesia. Videla si snad taku zenu s chlapom, o ktoreho ty teoreticky stojis?Jedna taka sa u nas vyskytuje, sluzi ako platena eskorta postarsiemu seladonovi.
Dalej, ak zena takto vyzerat chce, nech tak vyzera. Je to jednoducho jej vkus, citi sa tak dobre a krasna, je to jej subjektivny pohlad. Mne sa to nepaci tiez, vyzerat by som tak nechcela. Ale to nie je ideal krasy.Ideal je uplne inde, skus sa popozerat po strankach pre muzov, pripadne zajdi na fora,kde sa vyskytuje vela muzov. Na prilis chude a umele slecny so silikonmi 95% povie, ze je pre nich nepritazliva.
Tym ta nejdem utesovat a mastit ti ego, vnutorna spokojnost so sebou je aj tak to na com zalezi, to co zo zeny vyzaruje a to nedosiahnes pokym sa budes tymto vobec zaoberat.