Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

ahojte,
kyblik, ano dostala som ponuku to robit, lebo v oblasti nr nieco taketo chyba.
velmi sa z toho tesim, len dufam, ze sa najdu zaujemcovia a nebudu sa hanbit.
ja uz viem, ze ppp sa da dostat pod kontrolu.

zuju

baby jem kazdu hodinu hkltavo nie za stolom vsade, bojim sa ze sa nieco spusta a psycholog i psychiater su na dovolenke

romana

Nebojkaj.
Vieš ja by som bola veľmi rada, keby som mala takú psych. ktorá by ma z toho tak ťahala, bola by som rada. Brala by som to ako veľké plus. Ja nie som už s tou svojou až tak spokojná. Akoby každé sedenie stálo na jednom mieste. Už ma to neposúva. Neviem. Uvidíš, budeš spokojná a po určitej dobe to budeš brať ako veľké pozitívum. Myslím, že sa s nami ešte o to podelíš.

kyblik_

:( preco? preco to je take tazke cele? a to sme este nezacali riesit ani zvysovanie kalorii a uz ledva dycham:(
ach jaj...no dobre uvidime, strasne ale chcem zdrhnut ale uz sa neda, ona sa do toho tak pustila, ide ma utrhnut
romanka, evka dakujem za podporu naozaj! romanka nech najdes pracu ktora je totalne ze pre teba a ta bude bavit :)

romana

kyblik
Ja keď som bola prvý krát na sedení bola som z toho "chorá" ešte 2 dni. No zistila som, že psycholog je tiež len človek. Keď som prišla po istej dobe opäť, ani si nepamätala kto som, čo som. Jasné, že kukla do papierov a rýchlo si prečítala, čo mám za problém. Vtedy mi to došlo... Nebolo, mi ľahko tiež o tom rozprávať, chvíľami mi bolo do plaču, triasol sa mi hlas a išla som o tiaľ s takým chaosom v hlave... Ale potom to už išlo. Nadobudli sme určitý vzťah, začala som jej viac dôverovať a vlastne mi prišlo vhod, že je to človek, ktorého nik z mojej rodiny nepozná a že jej môžem povedať všetko. Je to forma akejsi úľavy. Teraz idem zo sedenia taká "ľahká", mám síl bojovať, odhodlanie a zrazu viem, čo je dobré, správne a ako ďalej.
Nebojkaj, prídeš na to aj ty a bude dobre. Držím palčeky.
Evka
Z tej novej práce som akási sklamaná. Neverím im. Je to forma oblbovania ľudí. Asi tak som to pochopila. Nepresvedčili ma ani o tom, či tie výsledky sú ozaj pravdivé. Neviem, či by som sa na to hodila. Dnes tam idem ešte druhý krát a potom sa už asi rozhodnem.

evcca

dala som sem temu, ze v nitre sa zaklada svojpomocna skupina pre ppp aj s kontaktom a tema zmizla.
to sa tu nesmie?