Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

romana54

Palinnna
Ďakujeme za povzbudivé slová. Hádam to každá z nás raz dokáže. Treba veriť! Nádej zomiera posledná. Ja sa držím aj 5 dní a potom to musím dostať zo seba "von".. Ani neviem prečo.. už sa v sebe nevyznám..

Palinnna

Ahojte! Veľmi veľmi dávno som tu už nebola... Evi, v prvom rade ti chcem úprimne pogratulovať!!! Blahoželám k svadbe!!! Krásny život želám!!!
a ostatným bojovníčkam chcem aspoň písmenkovo dodať energiu - má zmysel zatočiť s niečím takým ako je PPP!!!
Držte sa!!!

romana54

evcca
Práca ani nie. Urobila som si kurz a čaká ma rozvod... Hm.. je to všetko ťažké a ťažko so všetkými pocitmi bojujem...

evcca

romanka, tato choroba chce cas a to strasne vela casu.
ale asi to aj mam vyznam, ten cas,keby to bolo rychlo a lahko tak si to nevazis.
hlavne je, ze asi chces bojovat dalej. a co mas inak nove? praca?

romana54

evcca
Ahoj Evi. Neviem či si ma ešte pamätáš, dlho som tu nebola. Moc sa v mojom živote zmenilo a čo sa týka PPP je to žiaľ stále rovnaké... Asi nie som dostatočne silná...

zuju

ahojte za tyzden som pribrala dva kila, ale je mi to asi uplne jedno i ked sa bojim priberania lebo kvoli vybratej stitnejmam na to narok. Sama sebe s cudujem, ze nerevem, nedietujem, nehromzim, pravda je to ze za mesiac co som nastupila do roboty ma trapi prievan v uchu, bolave zuby dnes sa pridala nadcha s teplotou tak na to ani nemam cas.

mija

No dufam, ze je to len pociatocna faza, dnes som sa dozvedela, ze uz zacala znova papat, pomaly malo, ale podstatne, ze je. Vsetci jej dohovarame, tak vyzera,ze pochopila ako jej to moze ublizit. Schudla pat kil, vyhadzovala desiaty, stale klamala,ze uz jedla u kamaratky, ze mastne nemoze a podobne prkotinky. Ja som ju v podstate vychovala, tak sa o nu bojim a nechcem aby si ublizovala :( buduci vikend by mala prist ku mne, budem sa snazit je pomoct.

kyblik_

evcca jeeej to fakt? blahozelam :) nedalo mi sa neprihlasit a nezablahozelat ti :)

mija, pocula som uz aj o 9 rocnom dievcatku co malo anorexiu tak myslim ze je to mozne :( ale moze ist zatial o pociatocnu fazu cize skore podchytenie je tu vyhoda...preco si myslis ze ma anorexiu? a rodicia s tym nieco robia alebo si si to len ty vsimla?